cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG SERVİSİ HAKKINDA KISA BİR BİLGİ

(Topic created on: 06-17-2021 09:01 PM)
471 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

image

image

image

Evet bunlar servis raporları 3 defa gönderdim sorun yok diye diye geri gönderdiler. Birinde parça değişimi yapıldı ama saçma sapan değişim idi gene düzelen bişey olmadı tabii ki de. İşin gerçek yanı bu ay büyük ihtimalle tüketici haklarının sunacağı rapor olucaktır. Size bu raporu bu ay içinde atmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Sizlerin de benden haber almak istediğini biliyorum. Siz bunları inceleyin bdh servisinin gerçek yüzünü görün. Samsung savunucularına gelsin... 

22 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Noktayı koymuşsun Kral eline sağlık
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Teşekkür ederim kral 👍
TaYLaN06
Expert Level 1
Galaxy A
Nokta. 🤫
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Bi çok kullanıcının yapması gerektiğini vakit ayırarak yapmışsın. Helal olsun. Hakkınızı savunmaz iseniz düzeltmezler yer geçerler zaten. emeğine sağlık dostum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Eyvallah desteğin için teşekkürler. Tüm herkes anlasın ki her servis iyi değil ve müşteri memnuniyeti sıfıra yakın maalesef...
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kanka hayırlısıyla hakkını kazanacaksın 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İnşallah dualarınızı eksik etmeyin 😇
0 Likes
Galaxy A
Umarım gösterdiğin bu çabaların ile hakkını alırsın tabi şunu da eklemek istiyorum telefonun veya tabletin tamir problemleri için asla yetkili servisleri tercih etmiyorum şimdiye kadar hiç iletişime geçmedim geçmem de ve tavsiye etmiyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Doğrudur ama bazı servisler cidden başarılı lenovo özellikle baya ilgililer tecrübe edildi 👍👍👍