cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG SAÇMALIKLARI BİTMEK BİLMİYOR!!!

(Topic created on: 02-08-2021 12:45 PM)
453 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

EVET GENÇLER SİZE SAÇMA SAPAN BİR SIKINTIDAN BAHSEDECEĞİM. BU KADARINA DA PES DİYECEKSİNİZ. BU WİFİ ARAMASI VAR YA HANE ONU AÇINCA SIKI DURUN ŞİMDİ HATTIMI KAPATIP SÜREKLİ AÇIYOR. BÖYLE BİR ŞEYE ŞAHİT OLMAK NE ÜZÜCÜ BİR DURUM DİMİ. SAMSUNG ALLAHINIZDAN BULUN ARTIK. SAÇMA SAPAN HATALARINIZ YÜZÜNDEN GÜNCELLEMERLE BİR KEZ DAHA CİHAZIN İÇİNE ETTİNİZ BRAVO BRAVO BRAVOOOO... 

15 Comments
Galaxy A
kardeşim bizde 1.5 ay bekle düzetme gelecek diye sadece güvenlik verdi samsung pişmanlık yani
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Pişmanlığın ötesi kanka. Böyle bir saçmalık görmedim ya vallaha bak. Güncelleme gelmesin abi cihaza yeter artık...
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim onu özel erişimde wifi kontrolü bölümünde (wifiyi kapatıp açan uygulamalar) sistem uygulamalarından bulup erişimi kapatabilirsin
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Onu kast etmiyorum ben Wifi araması diyorum wifiyi kapatıp açan uygulama ile alakası yok telefon kafayı sıyırdı onu anlatmaya çalışıyorum...
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
ha mobili açıp kapatıyor? o zaman aynı yerde sistem ayarlarını değiştirirde sistem uygulamalarında bak, bu sisteme müdahale eden uygulamalar Artı; ayarlar - genel yönetim - sıfırladan ağ ayarlarını sıfırla Bir de wifi aramasına verilen gereksiz izinleri iptal et özellikle konum işi karıştırıyor mümkünse iptal et yada varsa sadece uygulamayı kullanırkeni seç İnşallah bu sefer düzelir kardeşim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kanka hepsini denedim sonuç sıfır güncellemeden sonra iyice sıyırdı kafayı şu telefonu benden alsınlar da kurtulsam para bile istemem 😀
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
😂Sözde güncelleme diyip herşeyi mahveden başka bi marka yoktur heralde Ama sırf Samsung'u suçlamak ta haksızlık olur Bunlar Androidi Google a sattı, yani Android işletim sistemi Google'ın, güncellemeleri de geliştiriciler yapıyor Samsung genelde sadece telefon üretiyor İşe bir de bu yandan bakmakta fayda var Çok sıkma canını, olmadı satarsın elmayı denersin bi 🙂
Laurene
Active Level 3
Galaxy A
@MeYaLS9 arkadaşımın da dediği gibi mutlaka bir uygulamaya yetki vermişsinizdir. Bende de tam aksi wifi ı açıp kapatıyordu bixby routins ayarlarından oluyormuş.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Wifi araması diyorum wifiyi açıp kapatmıyor telefon anlatamıyor muyum acaba...