cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG SAÇMALIKLARI BİTMEK BİLMİYOR!!!

(Topic created on: 02-08-2021 05:25 PM)
47 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

EVET GENÇLER SİZE SAÇMA SAPAN BİR SIKINTIDAN BAHSEDECEĞİM. BU KADARINA DA PES DİYECEKSİNİZ. BU WİFİ ARAMASI VAR YA HANE ONU AÇINCA SIKI DURUN ŞİMDİ HATTIMI KAPATIP SÜREKLİ AÇIYOR. BÖYLE BİR ŞEYE ŞAHİT OLMAK NE ÜZÜCÜ BİR DURUM DİMİ. SAMSUNG ALLAHINIZDAN BULUN ARTIK. SAÇMA SAPAN HATALARINIZ YÜZÜNDEN GÜNCELLEMERLE BİR KEZ DAHA CİHAZIN İÇİNE ETTİNİZ BRAVO BRAVO BRAVOOOO... 

15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
yani kardeşim anladığım kadarıyla senin mobil veriyi kapatıp wifiye geçiş mi yapıyor?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yok Wifi aramasını açınca telefonun şebekesini açıp kapatıyor sürekli onu diyorum 😀
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
tamam kardeşim dediğimi yap bence xiaomi redmi note 9s al annem kullaniyor cok ta memnun samsungu sevmiyorsan onu al kardeşim tamam mı
Galaxy A
ben o özellikten cok memnunum gemideyken okyanusun ortasında türkiyeyi rahat rahat arıyodum. size böyle denk gelmesi cidden kötü olmuş yazılımsal basit bir sorundur bence yeniden başlatmak veya servise götürüp yazılım attırmak çözüm olcaktır diye düşünüyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Servise götürsem ne fayda adamlar sorun yok diye diye sinir sahibi yaptılar tekrar servise göndermek mi asla ve asla...
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba KALBİMDESİN,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD