cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG PİŞMANLIKTIR

(Topic created on: 11-09-2022 06:03 PM)
386 Views
pablo20
Beginner Level 2
Options
Galaxy A
Arkadaşlar yaklaşık 2 veya 3 hafta önce Allah Kahretsin ki A 53 telefon aldım. Telefon donma, kasma  takılma gibi birçok probleme sahıp klavye ekleyip bazen siliyor bazen donuyor geri gelmek için orta tuşa basıyorum telefon akıllı asistanı açıyor hatta öyleki şu an şu cümleleri yazarken bile telefon donuyor gunluk instagram face Google gezmek imkansız gün içinde fabrika ayarlarına telefonu döndürdüm ama telefon daha beter oldu müsteri temsilcisini aradım yardımcı olacaklarını söyledi ama ben inanmıyorum Samsung yerine gidin baska bir urun alın Samsung gercekten son donemde telefonda cok sıkıntılı sakın almayın 
Samsung (A53) ve SAMSUNG PİŞMANLIKTIR.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba pablo20,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
19 Comments
Burockergold
Active Level 6
Galaxy A
Dedigin sorunlar bende yok dostum onu iade etmeye bak
system32ExE
Active Level 8
Galaxy A
Samsung pişmanlık değildir arkadaşlar en başta bunu bilmek gerekir. Bu arkadaşımız A53 telefonun da sorun yaşadığı için tüm Samsung'un modellerini suçluyor DÜZ kullanıcı kafası. Samsung S21 FE kullanıyorum 6-7 aydır GRAM sorun yaşamıyorum üstelik Exynos 2100 işlemcili bakın Snapdragon demiyorum. Ne bir donma ne bir kasma GRAM sorun yok. Konuyu açan arkadaşım Aldığın model elbette sorunludur, sıkıntılıdır ona kimse birşey diyemez fakat, Sizin yaptığınız yanlış (Tüm) Samsung ve modelleri sıkıntılı arızalı gibi ALGI yaratmanızdır. Hele bir sorununuzu iletin garantiye gönderin fabrika çıkışı hatalı olabilir farklı bir uygulama vs sıkıntı çıkarabilir bir incelesinler. Direkt yargılamak ile çözüm sağlanmıyor.
system32ExE
Active Level 8
Galaxy A
Yazdığım yazıyı 100 kere oku istersen. DÜZ kullanıcı kafası arkadaşım. Yeryüzünde her türlü cihazın TÜM modellerini veya Gıdaların markalarını yargılayıp HEPSİ kötü demek akla sığar mı? Sen gelmişsin burada öv para verirler diyorsun daha da komik oluyorsun. Samsung'un veya başka model marka tabletleri ve tüm telefonları denedin mi yeryüzünde? DENEMEDİN. hemen 1 tablet ve 1 telefon aldın diye o marka kötü olmuyor en önce bunu algılayıp analiz edin
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bilip bilmeden konuşma o aldigin telefonu 2 yil kullan görürsün kasiyomu kasmiyomu
system32ExE
Active Level 8
Galaxy A
Samsung A70 3 yıl kullandım ardından S21 FE geçtim A70'de de gram kasma donma yaşamadım. Ya siz 3.part korsan uygulamalar ve oyunlar ile ilgilenip farklı işlemler yapıyorsunuz ya da aklınızı yitirmiş olmalısınız 😄 A70 telefonu da kuzenim alacaktı ona sattım sorun olduğu için değil.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Nie böle bisey yaptin acaba ben j2 pro 4 yil kullandim cok feci kasmasina rağmen şimdi bu telefon yeni 1.5 yil olmus kasma donma basladi gene samsung böle bi marka
pablo20
Beginner Level 2
Galaxy A
Daha önce Samsung J7 prime kullandım aldığımın 1 yılında Ram değişti telefonda ısınma sorunu yaşadım Garantiye gönderdim kullanıcı hatası dendi kendi cebimden para verip değiştirmeme rağmen telefon çöp oldu söylediklerine dikkat et ona rağmen Samsung kullanıyorum
system32ExE
Active Level 8
Galaxy A
Kardeşim Samsung'u TAMAMEN KÖTÜ demen için TÜM modellerini deneyimleyip kullanman gerekir. Sen bana şimdi söyle TÜM modellerini denedin mi En baştan en sona? HAYIR. o yüzden 1-2-3 cihazını kullanıp kötü demeniz aşırı saçma ve mantığa sığmayan birşey. DÜMDÜZ kafa ile olması zor zaten ben kimlere ne anlatıyorum ki 😄
Galaxy A
👍👍
0 Likes