cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG ORTA SEVİYELİ MODELLERDE İŞLEMCİ KONUSUNDA BAŞARILIMI

(Topic created on: 09-27-2021 08:30 PM)
74 Views
plüton
Active Level 10
Options
Galaxy A
samsung ◇◇◇örnek verecek olursak a71 de snapdragon 730 işlemci kullandı  aynı serinin diğer  modeli  a72 de snapdragon 720g kullandı neredeyse aynı performansı sunuyor her iki modelde  ◇◇◇ bu politikayı nasıl buluyorsunuz arkadaşlar 🙋🙋‍♂️🙋
13 Comments
GökTürk_S23
Active Level 9
Galaxy A
Bence işlemcinin performansı gayet güzel 8 GB lik Ram desteği ile daha da iyi oluyor. Eyxnos işlemcilerinden çıkmaları çok iyi olmuş, ben bu politikayı beğendim açıkçası...
plüton
Active Level 10
Galaxy A
her yeni orta seviyeli modelde eskiye oranla işlemci konusuna %10 gibi bir artış olumlu olurdu sanki dostum
0 Likes
GökTürk_S23
Active Level 9
Galaxy A
A serisi eyxnosa çok bağlı idi, bence bu politika daha iyi, en azından şarj konusunda ve performansta artış yapmışlar birde ois li kamera. a72 a52 bunlar orta segmentten çıkıp, özelliklerini de göz önüne alırsak, orta üst segment diye geçmesi lazım, yani amiral gemisine yakın özellikler bunlar.
plüton
Active Level 10
Galaxy A
katılıyorum yorumuna snapdragon işlemci kullanması olumlu katkı sağladı kimi orta seviyeli modeller için umarım genele yayar samsung
GökTürk_S23
Active Level 9
Galaxy A
İnşAllah hocam, hep böyle devam etseler ilgi çoğalır, tabi biraz da fiyatta düzeltme yaparlarsa daha güzel olur.
plüton
Active Level 10
Galaxy A
aslında fiyatlar normal ülke ve para birimine göre değişkenlik gösterebiliyor döviz artı vergiler sıradan telefonları satın almada düşündürüyor insanı dostum
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
Perfecktooo Mamamiyaaa
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
A71 ile A52-A72 İle arasında işlemcinin farkı olması gerekirdi. Bence 720g artık eskide kaldı. Snapdragon olması güzel ama lvl atlaması gerekirdi. En azından rakipler kadar. A52 ve A72 fiyatlarını hak eden cihazlar değil. Kasa yapısı da bariz çöp. rakipler premium hissi verirken samsung önemsemiyor.
plüton
Active Level 10
Galaxy A
işlemci konusuna a72 a71 in gerisinde kalması beni şaşırttı gerçekten samsung Farklı politika uyguluyor burda işlemci düşük tutup suya toza dayanıklı hale getirmiş artı kamera konusunda optik görüntü sabitleyici ve 3x zoom desteği sağlıyor