cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG MAGDUR EDIYO

(Topic created on: 09-01-2022 03:57 PM)
383 Views
ysmnn
Active Level 10
Options
Galaxy A

BUGUN CIHAZIMI 2INCI KEZ SERVISE GOTURDUM DURUMU IZA ETTIM  CIHAZI ALDILAR TEST.EDIP GUNCELLEYIP GERI VERMISLER .ORDA KI CALISAN COCUK DIYOR SAMSUNG 40 DERECE SICAKLIGI  KABUL ETMIYO 43DERE OLMASI LAZIM MIŞ ELIM YANIYO YANAGIM YANIYO KULLANAMIYOM DEDIM.CIHAZİ ABLA SEN HAKLISIM BANA GOREDE CIHAZ  ISINIYOR DEDI AMA SAMSUNG UGRASTIRIYO DEDI.AZ ONCE MUSTERI HIZMETLERINI ARADIM KIZ BENI SERVISE YONLENDIRIYO AZ ONC3 GELDIM DEDIM BANA VERDIKLER8 CEVAP BU DIYORUM HÂLA BANA DIYO KI SERVISE CIHAZI GOTURP TEST.ETTIRIN OYANLANIRSA DEGSIM OLUR ..SINIRIM.BOZULDU NAPMAM LAZIM BANA BI FIKIR VERIN SINIRLERIM. COK.BOZUK

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ysmnn,

Kayıtlarınızı incelediğimizde 06/09/2022 tarihinde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş yapıldığını görmekteyiz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
38 Comments
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Aynı şekil bendede öyle a53 cihazımdan aynı sorunu bende yaşıyorum elim yanıyor neredeyse çok rahatsız edici. Ne kadar götürsemde bir sorun görmedik diyip geri veriyorlar Samsung kendini çok bozdu hayatım boyunca bir daha tercih etmeyeceğim markalar arasına girdi yazıklar olsun.
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Ben az once musteri hizmetlerini aradim kzi bana servise degism talebinde vbulun dedi ya az once geldim dedim adam bana bunu soyledo diyorum.hala bana cihazı goturun diyo servise .mahkemeye verivem dedim tuketici haklarina yazacam
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tüketici hakem heyetine başvur hakkını ara telefonu ancak o zaman değiştirirler.Daha iyi bir model ile değişim olur inşallah.
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Benimde ekranda hafif şeffaf kalın çizgi var daha leke oturmamış hata yok eğer olursa getir yapalım diyor zaten garanti bitiyor önümüzdeki ay 10unda garanti bittiği zaman arza versin o servis rahat bırakmam
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
çalisan kendi cihaz sicak diyor daha neyine guncelleyip geri veriyorlar tüketici haklarina verecem
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Bilerek yapiyorlar garantili urunu tamir etmiyorlar degsimiyorlar garanti bitince ücretli yapacaklar
alistk03
Active Level 6
Galaxy A
Tekrar aynı sorundan dolayı servise götür 3 defa aynı sorundan dolayı garantiye giderse değişim yapmaları gerek olmadı tüketici hakları mahkemesine başvur.
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Yaptiklari hep ayni sey guncelleme yarin kizim gorusecek onlarla olmadi tekrar goturup degisim talebinde buluncam
alistk03
Active Level 6
Galaxy A
3 defa aynı sorundan getirdiğini belirt ki onlara değişim yapmaya zorlat