cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY A71

(Topic created on: 06-21-2022 11:09 PM)
180 Views
EmrahHuysal
Active Level 5
Options
Galaxy A

Telefonum kilit ekranından deseni açarken dondu ve kendini yeniden başlattı ve bana samsung memberstan bir hata kodu gönder metni çıktı. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Herhangi bir problem yok efendim.

Cihazlar kimi zaman herhangi bir hata/problem gördüğünde kendini yeniden başlatabilir koruma amaçlı.

Zaten bu uygulamaya girdiğinizde "Hata Raporu gönder" seçeneği karşınıza çıkıyor. Dendiği gibi Hata Raporu gönderin ki yetkili ve bilgili kişiler tarafından yazılımsal olarak detaylıca incelenip size geri dönüş sağlansın.

Gelen cevaba göre yapılması gerekenleri yaparsınız.

Ayrıca, arada bir cihazını kapatıp dinlendirmeniz-yeniden başlatmanız çok faydalı olur.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

6 Comments
Thekocanl
Active Level 2
Galaxy A
Hata kodun nedir
EmrahHuysal
Active Level 5
Galaxy A
Kodu bilmiyorum
Galaxy A
Bir sorun yok kardeşim cihaz kendini ani başlatma yaptığı için samsung members hata raporu ve hataların giderilmesi , cihaz verilerinin işlenmesi adına bir şeydir.
Thekocanl
Active Level 2
Galaxy A
Samsung members keşfet ekranı sağ üst 3 noktadan ayarlara otomatik hata raporları bölümü aktif midir bakarmısınız.
Solution
Galaxy A
Merhaba

Herhangi bir problem yok efendim.

Cihazlar kimi zaman herhangi bir hata/problem gördüğünde kendini yeniden başlatabilir koruma amaçlı.

Zaten bu uygulamaya girdiğinizde "Hata Raporu gönder" seçeneği karşınıza çıkıyor. Dendiği gibi Hata Raporu gönderin ki yetkili ve bilgili kişiler tarafından yazılımsal olarak detaylıca incelenip size geri dönüş sağlansın.

Gelen cevaba göre yapılması gerekenleri yaparsınız.

Ayrıca, arada bir cihazını kapatıp dinlendirmeniz-yeniden başlatmanız çok faydalı olur.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Güncelleme hatası var muhtemelen o hata vermiş ve cihazı yeniden başlattırmış kardeşim, senin için bir sorun olmaz hata raporunu gönderseydin,sana cevap gelmeyecek haberin olsun

Yeni güncelleme ile o ufak problem düzelir 🙂