cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY A32 SOSYAL MEDYA YA DA BILE KASIYOR

(Topic created on: 06-06-2022 03:43 PM)
46 Views
Swaaa
Active Level 6
Options
Galaxy A

Videoda gördüğünüz gibi ne facebookda ne instagramda ne de twitterde rahatça kullanamıyorum.Android 12 den sonra böyle oldu.Oysa sıfırlamıştım telefonu yukselttikten sonra.Gecen yil magazadan sifir aldim.1 yilini doldurmadan çöp olan cihaz teşekkürler Samsung.Böyle olacağını bilseydim başka markalara yönelirdim.Samsung kaliteli üzmez diye Samsung aldım.Evde A5 2017 model Samsung var.O bile görev çubuğunda sosyal medya hesaplarında bu kadar takılıp kasmıyor.Yüz tanıma ekleyince kilit ekranının kasmasıda ayrı bir sorun zaten.
12 Comments
murata20s
Active Level 6
Galaxy A
Evet samsungu çöp ettiler iyice
Swaaa
Active Level 6
Galaxy A
Ufakbir güncelleme ayarlardan normal sıfırlama yaptım şuanlık azaldı gibi ama umarım artmaz bakalim.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Swaaa,

Durumu incelememiz için video kaydı ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes