cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY A30s YAVAŞ ŞARJ LÜTFEN YARDIM EDİN

(Topic created on: 05-26-2020 07:45 PM)
287 Views
ZiyaGundogdu
Active Level 2
Options
Galaxy A

Ilk önce  hayırlı bayramlar ben telefonu 2 ay önce aldım. Her şarji %5 e indiği zaman direk sarja  takıyordum  takı  full dolana kadar bundan 2 gün önce  telefonu  saria taktım olmadi  sonra  kablo ile oynayınca  başladı sarja fakat bir sorun var hızlı şarj etmiyor  1saat 15 dakika ful şarj eden telefon 2 buçuk saatte şarj full etmeye başladı sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim ve sunuda söylemek isterim telefon  uyarı verdi  şarj kablonuzu  kontrol edin sorun olabilir diye yardım ederseniz çok sevinirim  :)

17 Comments
ZiyaGundogdu
Active Level 2
Galaxy A
kılıf kullanıyorum fakat üst ve alt tarafları boş iki yanını deniyorum fakat gene olmuyor
dev1ce
Active Level 3
Galaxy A
kabloya zarar vermişsiniz o zaman. Çevremizde type-c kullanan biri varsa onun kablosu ile sarj etmeyi deneyin. Yoksa bi telefoncuya gidip rica edebilirsiniz denemek için.Sorun kablodaysa değiştirirsiniz zaten
dev1ce
Active Level 3
Galaxy A
Çevrenizde*
ZiyaGundogdu
Active Level 2
Galaxy A
denemeye çalışacam usta
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Hızlı şarj desteği var zaten onu biliyorum.Kablo nun içinde 4 çeşit kablo var bunlardan biri hızlı şarj için gerekli olan bir kablo diye biliyorum o kopmuştur.elinle kabloyu oynadığında bazen hızlı şarja geçiyordur belkide.Bu yüzden hızlı şarj etmiyordur.Bide ayarlar cihaz bakımı pil burdan hızlı şarj aktif mi ona bi bak.
ZiyaGundogdu
Active Level 2
Galaxy A
hepsi aktif ustam
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
O zaman kabloda sorun var.
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Yaşadığınız sorunun kablo veya adaptör kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Kablonuzu değiştirmenizi öneririm. Birde Ayarlar > Cihaz bakımı > Pil > Sağ köşe üç nokta > Hızlı sarj aktif mi kontrol edebilirsiniz. 

Farklı kablo ve farklı priz ile denedikten sonra sorun devam ederse, servisten destek alabilir veya yedekleme ve sıfırlama yaparak kontrol edebilirsiniz .