cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY A30s YAVAŞ ŞARJ LÜTFEN YARDIM EDİN

(Topic created on: 05-26-2020 07:23 PM)
1851 Views
ZiyaGundogdu
Active Level 2
Options
Galaxy A

Ilk önce  hayırlı bayramlar ben telefonu 2 ay önce aldım. Her şarji %5 e indiği zaman direk sarja  takıyordum  takı  full dolana kadar bundan 2 gün önce  telefonu  saria taktım olmadi  sonra  kablo ile oynayınca  başladı sarja fakat bir sorun var hızlı şarj etmiyor  1saat 15 dakika ful şarj eden telefon 2 buçuk saatte şarj full etmeye başladı sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim ve sunuda söylemek isterim telefon  uyarı verdi  şarj kablonuzu  kontrol edin sorun olabilir diye yardım ederseniz çok sevinirim  :)

17 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kablonda sıkıntı olabilir ama sen genede samsung members a girip hata raporu göndermeni
ZiyaGundogdu
Active Level 2
Galaxy A
tam olarak nerde bulunuyor o dediginiz şey
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
samsung members a gir +ya bas orada geri bildirim ve hata raporu orada
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Büyük ihtimalle kabloda sorun var. Kablonu değiştir öyle dene. Kabloda sorun yoksa eğer adaptör,şarj girişi veya bataryada sorun olabilir.
ZiyaGundogdu
Active Level 2
Galaxy A
reis telefonu alalı daha 2 ay oldu adaptörü degistirdim gene aynı yavaş şarj dedi fakat bazen hızlı şarj a dönüyor 1 2 dakika sonra gene yavaş şarj
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Kabloyu değiştirdin mi?
ZiyaGundogdu
Active Level 2
Galaxy A
başka typc kablo yok aga😒😑
ZiyaGundogdu
Active Level 2
Galaxy A
Yarın telefonu aldığım yere götürmeyi düşünüyorum
dev1ce
Active Level 3
Galaxy A
Ara ara bana da oluyor aynısı giriş kısmını çıkarıp yönünü değiştirip tekrar takıyorum ve düzeliyor. Adaptorunuz ve kablonuz orjinal ise kılıf varsa çıkarıp başka bir prizde deneyin