cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY A 32 CİHAZ HAKKINDA

(Topic created on: 08-03-2022 03:04 AM)
115 Views
seyirci
Active Level 1
Options
Galaxy A

SAMSUNG GALAXY A32 CİHAZ ALDIM FAKAT KEŞKE ALMASAYDIM VERDIGIM PARAYA COK PİŞMANIM. GALAXY A32 SARJ KONUSUNDA COK KOTU AKSAM 12 DE SARJA TAKIYORUM SABAH 11 GIBI SARJDAN CIKARIYORUM KENDI KENDINE SARJ AZALIYOR VE DONMALAR KASMALAR YAŞIYORUM VE ISINMA OLDUGUNU FARKETTIM .SAMSUNG GIBI İSİM YAPMIS BIR MARKA BOYLE BIR CIHAZ NASIL CIKARTMIS BEN ONA ŞAŞIYORUM VE ALDIGIMA YINE DIYORUM ÇOK PİŞMANIM COKKK VE GEREKILENIN YAPILMASINI İSTİYORUM. 

Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
A seriside öyle s seriside öyle not da öyle kimse memnun değil bide kullanım kişiden kişiye değişir şarj kullanım süreleri vs
ykp-A32
Active Level 6
Galaxy A
Iphona geçelim hep beraber
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Şarj konusu çoğu modelde sıkıntılı önce bi araştırın
seyirci
Active Level 1
Galaxy A
Ya ben normalde bu cihazdan Once SAMSUNG M 51 KULLANIYORDUM SAMSUNG M 51 DE HIC BIR SARJ SIKINTISI DONMA KASMA ISINMA YASAMAMISTIM AMA BU CİHAZI ALDIM BOYLE SORUNLARLA KARSILASTIM
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Tlfon degistirdigin zaman zaten bi hayal kırıklığı oluyor ben mesela A9 2018 vardı yeni model diye s20fe ve s21 aldım hiç farkı yok eski cihazdan hatta emin ol A9 un şarjı bunlardan bin kat iyiydi 3800mah ve 4yillik olmasına rağmen güncellemeler tlfonu bitiriyor tuketsin diye yapılan bişey
seyirci
Active Level 1
Galaxy A
Hatta şöyle soyliyim arkadaşlar samsung müşteri hizmetlerinden aradılar sistemden telefon ayarı yaptılar mesela şarjım yuzde 85 e kadar doluyor 1 hafta böyle kullanın dediler pili koruma ayarında kullanıyorum ve sarj konusunda sıkıntı devam ediyor Yani
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Onla hiç alakası yok ustam maksat insanları oyalamak sen bildigin gibi kullan
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Android 9 en güzel surumdu ondan sonra batirdilar
seyirci
Active Level 1
Galaxy A
Ya hayır birde ben şunu anlam veremiyor Samsung gibi bir kurumsal ismini heryere duyurmuş bir İsimsin fakat telefonun hatalarını kabul etmiyorsun O saçma birsey gerçekten buna verdiğim paraya en kısa örneği Oppo xioma honor Alsaydım Daha iyiydi almakla çok hata ettim ya AMA alınmicak Bir Cihaz mis
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Diğer modelleri hiç kullanmadım bilemiyorum ama çoğu firma satana kadar sonrası yok güncellemeler bataryalar hep sıkıntı iade şansın var et ha yoksa batarya için satma s21 i şarjdan alır almaz %99 a düşüyor