cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG DERHAL ÖNLEM ALMALI!!!

(Topic created on: 05-22-2021 05:02 PM)
303 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

BAKIN SAMSUNG TÜRKİYE EKİBİ SİZLERDEN BIKTIK ARTIK ANLADINIZ MI SÜREKLİ ŞİKAYET EDİYORUZ SERVİSE GÖNDERİYORUZ CİHAZI SİZİN O YETKİLİ SERVİSLERİNİZ HİÇ BİR İŞE YARAMADAN SORUN YOK DİYE DİYE GERİ GÖNDERİP SABRIMIZI ZORLUYORLAR. BAKIN MAHKEME 2 AY İÇİNDE SONUÇLANACAK. SAMSUNGUN S SİNİ BİLE ALMAYACAĞIM BUNU BİLİN. MESELE BU DA DEĞİL HE. %45 ŞARJLA DIŞARI ÇIKIYORUM SONRA DA EVE DÖNÜYORUM ŞARJIM %34LERDE. SADECE 15 DKDA BU KADAR YEMİŞ TELEFON DA UYGULAMA SAYISI DA AZ FORMAT ATTIM DÜN AMA GENE AYNI. DEMEK Kİ NEYMİŞ UYGULAMADAN ŞARJ YEMİYORMUŞ. SORUN YAZILIMSAL BUNU ANLAYIN ARTIK. SAMSUNG TÜRKİYE KOREYE İLETSİN BUNLARI SİZİN O GÜNCELLEMELERİNİZ YÜZÜNDEN TELEFON KULLANILAMAZ HALE GELMEYE BAŞLADI YETER YA HER GÜN SİNİR OLUYORUM SİZLERE. BU SONDUR SİZE SÖYLENEN SÖZLER. İNŞALLAH İLETİRSİNİZ KORE YETKİLİLERİNE... 

17 Comments
Galaxy A
Sen mahkemeye mi verdin allah yardımcın olsun iyi yapmışsın mahkemeye vererek inşallah iyi sonuçlanır
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Daha ilk seneden verdim yani gerisini sen düşün 😔
Galaxy A
İyki verdin tazminat mı açtın allah yardımcın olsun
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bedel iadesi talep ettim 1900 tlye almıştım ne günlerdi ama şimdi 2600 civarı olmuş cidden şimdiki fiyatını hak etmiyor...
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Bu konuda çok haklısın kardeşim Servislerde ile cihaza verilen yazılımlar yada ekip alakasız çalışıyor

Bazen yazılım olarak sıkıntı oluyor inşallah samsung türkiye dinler ve durumu iletmeleri dileğiyle kardeşim

Kanka birde link üzerinden hata raporu gönder bir şarj döngüsüne bakılsın yaz hata raporunda

https://bit.ly/33WO9d8
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İnşallah kanka inşallah ama Samsung Türkiye çok yetersiz ya bu kadarına da pes 😔
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kanka güzel diyorsun ya tek sorun şarj olsa keşke bitmiyor ki dertler. Şarj döngüsüne bakınca nolucak ki zaten doğru düzgün uygulama yüklemedim. Samsung aldığıma o kadar pişmanım ki sorma gitsin. Ama members üyeleri bir başka onları ve en çok seni seviyorum 😉
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kanka size yeni güncelleme geliyor belki düzelmiş olabilr bazı problemler

Saol kanka 😊😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yok kanka nerde ya son güncellemeden sonra cihaz iyice sıyırdı. Dakikada bir şarj iniyor ya neredeyse bataryaya baksan 4000 mah lik yani sayısal olarak 4000 ama icraat olarak sıfır 😔