cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG CİHAZ SORUNLARI

(Topic created on: 02-02-2024 04:13 AM)
197 Views
zeto
Active Level 9
Options
Galaxy A
Merhaba size sorum olucak cihaz modeli **bleep** etmez yıllardan beri samsung cihaz kunlanırım genelde s serisi olmuştur her cihazda neden şebeke az çekiyor hangi firma olursa olsun samsung bu sorunlara neden çözmüyor şuan A54 5g cihaz turkcell mesaj atınca cihazın 5g destiği bulunmamaktadır diyor başka marka cihazlarda bu sorunları yaşamıyorum samsung müşteri hşzmetlerini arayıp ve uygulamadan geri bildirim yolladığım halde bi çözüm bulunmadı bi havalimanında 5g kunlanamadık 
Yurt dışında hele hiç kunlanamadık samsung ilk kez sınıfta kaldı diğer firma havalimanında 5g gelince hemen tr de yazılımla 5g aktif etti samsung bunu yapmadı 

image

4 Comments
srdr77
Active Level 10
Galaxy A
Evet haklısınız ve cihaz satarken 5g özelliğini gözümüse soka soka satıyorlar. Aynı modelin 4g ve 5g li modelinin arasına fiyat farkı bile koyuyorlar ama sonuç ikiside 4g de çalışıyor. Çünkü türkiyede 5g yok. Komik bir durum.
0 Likes
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Turkiyede yok ama test edilen yerlerde var ve yurt dışında bu cihazda 5g kunlanamamak gibi durumda var apple da var bemde bi güncellemeyle tr de 5g özelliği aktif etti samsung ilk defa sınıfda kaldı
0 Likes
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Galaxy A
5G destekleyen farklı bir csc'ye geçebilirsiniz. YouTube'da "CSC değiştirerek 5G getirme" hakkında videolar var. Ama çoğu ingilizce. Bu şekilde 5G özelliklere CSC değiştirerek ulaşabilirsiniz.

(Çözümüm sizin için yararlı olduysa çözüm olarak isaretleyebilirsiniz 😊)
Teşekkürler
0 Likes
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Bunları yapmaya gerek bile yok güncelleme ile aktif olur herhalde yakın zaman da ben bildiğim şeyler bunlar yazılıma müdahele yada başka bi işlem yapmayı yanlış buluyorum
0 Likes