cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG A71 ANDORİD 11

(Topic created on: 04-05-2021 06:09 PM)
130 Views
Eminfo25
Active Level 6
Options
Galaxy A
ARKADAŞLAR HÂLA TEST AŞAMASINDA TÜM AVRUPA ALDI TÜRKİYE YOK. AVRUPAYA HER GÜN HER BİR MODELE AYNI ANDA GÜNCELLEME VERİRKEN TÜRKIYE'DE SADECE GÜN BAŞINA 1 MODEL DÜŞÜYOR. TÜRKİYENIN AYNI ANDA GÜNCELLEME VERME POTANSIYELI NIYE YOK? 
image

mhmmd-altan
Active Level 7
Galaxy A
Beklemekten gına geldi
0 Likes
gumustepeS22
Active Level 4
Galaxy A

image

Avrupa da A71 için android 11 dağıtımı tamamlanmışken neden Türkiye de hala android 10 test ediliyor? Böyle saçmalık olmaz. Yeter artık. İşinizi yapmayı düşünüyor musunuz Samsung Türkiye?
0 Likes
rasit
Active Level 7
Galaxy A
Salla stock rom u bak keyfine
Eminfo25
Active Level 6
Galaxy A
Gerek yok ağa Tur rom olsun orijinal
0 Likes
rasit
Active Level 7
Galaxy A
Yurt dışı da orijinal inan bana
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Her zaman orijinal en iyisi stock rom gerke yok
0 Likes
gumustepeS22
Active Level 4
Galaxy A
Üstad odin ile stock rom kurunca imei zarar görüyor mu?
0 Likes
Rüveyda178
Beginner Level 2
Galaxy A

Telefonum galaxy a71 benim telefonuma android 11 güncellemesi hala gelmemişken daha önce çıkmış olan a50 şu an android 11 kullanıyor. Benim telefonuma ne zaman yeni sürüm gelecek açıkçası merak içerisindeyim.

MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Senin gibi bekleyen binlerce insan var buna bende dahilim samsung bu kafayla devam etsin sonu beli modarator yazılım ekibinize veyata üş mercinize bunu söylemeniz gerekmektedir bu rezilliğe en kısa sürede çözüm getirmesi gerekmektedir zira bu durum devam ederse samsung da yavaş yavaş eleman çıkarmaya başlayacaktır
A72FanEdition
Active Level 5
Galaxy A

sizce a71e güncelleme ne zaman gelir Resmi cevabı biliyorum sizin tahmininiz nedir