cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG A52 KASA AÇILMASI

(Topic created on: 08-07-2022 06:15 PM)
66 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba. 1.5 sene sonra telefonumun kasasında gevşeme oldu, geri bastırdığım zaman kapandı ama yine de bakılmasını, gerekirse değişimini talep etmek istiyorum. Samsung Care'de hala sürem gözüküyor. Daha önce servise bu sebeple götüren oldu mu süreç nasıl ilerliyor acaba?

Solution
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy A
Uzun sürmez önce ısıtıp yapışkanı sökcekler sonra yeni yapışkan sürüp kurumaya bırakcaklar max 1s sürer işlem
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Samsung Care kapsamında garantim görünüyor ama yine de ek ücret isterler mi? Kapak açıldıktan sonra telefona sıvı teması olmuş bildirimi gelmeye başladı iyice elden gidiyor gibi 😅
0 Likes
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy A
Kasa için fiyat isterler mi bilmiyorum ama eğer içine gerçekten su kaçtıysa o zaman isterler telefonun su geçirmezliği bile olsa garanti kabul etmiyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Çok mantıksız telefonun lansmanı yapılırken yok şöyle su geçirmiyor böyle sertifikalı diye reklam yapılıyordu. Su teması olmamasına rağmen bu bildirimi verdi, artık serviste anlaşılacak durumu. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
0 Likes
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy A
Biraz daha detaylı atıyım

Suya giren telefon yani sıvı teması görmüş (üzerine içecek dökülmüş, yağmurda ıslanmış, denize girmiş ve benzeri) cihazlarda yaşanan sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Biliyoruz ki bazı cihazlarda su geçirmeme garantisi verilmektedir. Ancak bu garanti de daha önce hiç darbe almamış (yere düşme, herhangi bir kırık veya çatlağın olması ve benzeri) cihazlar için verilir.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Anladım, çok teşekkürler tekrardan. 👍🏻
0 Likes
farkil
Beginner Level 2
Galaxy A
Darbe aldıysa teste ortaya çıkar.okadar hasar veren bir durumda mutlaka bi ywrden acık verir.eğer malzeme sorunuysa onarırlar.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Teşekkür ederim, umarım her şey yolunda gider çok şaşkınım 1 sene sonrasında böyle bir durum olmasına
0 Likes
MelihhsnlA52
Active Level 4
Galaxy A
Cihaz hangi renk ? Bendeki siyah
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bendeki mor olanı
0 Likes