cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG A52 İŞLEMCİ

(Topic created on: 08-07-2021 03:20 PM)
369 Views
GökTürk_S23
Active Level 10
Options
Galaxy A

image
Arkadaşlar merhaba, Samsung a52 yi daha dün aldım, işlemci olarak epey sitesinden baktığımda 720g olarak gösteriliyor ama cpu-z ye baktığımda işlemcim 732G olarak gözüküyor hangi taraf doğru acaba lütfen söyleyebilirmisiniz....???

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

A52 cihazı snapdragon 720g kullanmaktadır

Cpu z vb . gibi programlar bazen yanlış cevaplar verebiliyor

View solution in context

13 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
İşlemcisi Snapdragon 720G ama 732G ile 720G neredeyse aynı işlemciler olduğu için 732G olarak algılaması normal.
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Cevabınız için Teşekkür ediyorum sağolun şimdi anladım, evet 720g ile 732g neredeyse aynı, ilk 732G olduğunu görünce sevindim ama AIDA64 uygulamasında baktığımda 720G gözüküyor orada çözdüm 😄
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Erhaba
A 52 cihazının işlemcisi Snapdragon
720 g dir
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

A52 cihazı snapdragon 720g kullanmaktadır

Cpu z vb . gibi programlar bazen yanlış cevaplar verebiliyor
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
AlfaTürk kardeşim seni gördüğüme çok sevindim, bende a50 vardı onda çok yardımcı oldun bana, a50 den sonra xioami note 9 pro alıyım dedim aldım ama beğenmedim yazılım sıkıntısı aşırı çok bu yüzden sattım ve yine samsung a döndüm samsung a52 aldım, Samsung her yönüyle çok güzel, işlemcide cpuz ye baktım 732g olarak gözüküyor belki dedim samsung members sakinleri bunu bilirler dedim ve sorun çözüldü ama seni gördüğüme çok sevindim yanıtın için Teşekkür ediyorum kardeşim çok sağol 🙏🏻🙏🏻
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
İyi yapmışsın kardeşim A52 alarak her ay güncelleme almaya devam edeceksin A50 den sonra iyi karar yapmışsın

Andorid tarafınfa en iyi yazılım samsung ta bir arkadaşımda var xiaomi ye geçti ve Gene pişman oldu yazılım tarafında o yüzden diyorum ben başka android markasına güvenmiyorum
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Her ay güncelleme almasına çok sevindim birde güncellemeyi çok seven biriyim ve 3 büyük güncelleme de alacakmış, bu cihazı bu yüzden aldım ve özellikleri çok güzel, dediğin gibi Android tarafından en iyi yazılımı Samsung yapıyor.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Hayırlı olsun kardeşim iyi günlerde kullanman dileğiyle
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Çok Teşekkür ediyorum kardeşim sağol varol, daha iyileri senin olsun inşAllah