cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG A21S DOKUNMATİK SORUNU ACİLLLL

(Topic created on: 01-18-2021 04:47 PM)
3019 Views
thehc4k
Active Level 1
Options
Galaxy A

MERHABA DOSTUM! ACİL YARDIM GEREK BANA. YENİ ALDIĞIM SAMSUN GALAXY A21S DOKUNMATİK BENİ ÇILDIRDATACAK ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR. DOKUNMATİK DONUYOR KASİYOR ÇALIŞMIYOR. GÜNCELLEME ŞART HEMDE ACİL.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba thehc4k,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
9 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
subata gelecek guncelleme 3 ayda bir almaktadir guncellemeler a21 de
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Sorun muhtemelen yazılım güncellemsi ile çözülecektir ocak ayında gelecektir

image (1)_2110.jpg

ben006
Expert Level 5
Galaxy A
knk subata yansar turkiyeye kasimda aldilar a21s 3 ayda bir aldigi icin suabat olur o ben tercubeliyim 3 ayda bir aldigim icin a8 plus 3 senedir 😂
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
aynen öylede olabilir 🤣😅
0 Likes
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy A
Bende en son güncelleme 1 kasımda oldu şubattaki alacak guncellemeyi bekliyorum ondan sonra zaten mayısta Android 11 güncellemesi alacak.
0 Likes
BABA883
Active Level 4
Galaxy A
Güncelleme sonrası reset atılması gerek. Xiaomi modellerde MIUI 11 güncellemesi sonrası reset atılıyor.
0 Likes
thehc4k
Active Level 1
Galaxy A

kardeşim bana güncelleme 5 gün önce geldi. ocak güncellemesi. ama yeniden gelmesi gerekir güncelleme. şimdi atayımmı cihazı???

0 Likes
thehc4k
Active Level 1
Galaxy A

ekran bozuk. yorumu bile başka cihazdan yapıyorum. acil güncelleme gelmeli

0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba thehc4k,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes