cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG 3 YIL GÜNCELLEME DESTEGİ HAKKKINDA

(Topic created on: 11-25-2020 10:45 PM)
49 Views
plüton
Active Level 10
Options
Galaxy A

Samsung zamanla listeyi genişletirmi acaba diyordum liste açılmamak üzere rafa kalktı herhalde A50 A70 A80 için 

13 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
rafa kalktıysa kalkmıştır
plüton
Active Level 10
Galaxy A
a51 ve a71 3 yıl güncelleme desteği sununca acaba dedim diğer A serisi modellere de sunarmı sonuç malesef
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Liste benim kendi şahsi fikrim kesinlikle genişletilecek A50 A70 A80 cihazları 3 yıl güncelleme programına dahil olacağını düşünüyorum

Daha öncede A serisi 3 büyük güncelleme geleceğini ilk ben paylaşmıştım inşallah bilgiyi bular bulmaz burada sizlere paylaşacağım ama biraz daha zamanı var bilginin çıkması artık beklemede kalacağız inşallah beklediğimiz gibi cihazlara 3 yıl güncelleme desteğini sunar
plüton
Active Level 10
Galaxy A
umarım dediğin gibi olur kardeşim
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Ayrica S9 Ve Note 9 aileside eklenmeli, kesinlikle haksızlık oldu bu cihazlar için.
plüton
Active Level 10
Galaxy A
s9 ve note 9 mutlaka olmalı başka modellerde eklene bilir ben 3 model belirttim m serisinden de eklene bilir
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen s9 plus cihazıda eklenebilir çünkü donanımı gayet yeterli olucak çünkü note 10 lite ile aynı işlemci
plüton
Active Level 10
Galaxy A
s9 note 9 serileri hak ediyor android 11 biri eğer android 11 güncelleme desteği vermez ise bari yeni arayüz güncellemesi olan one uı 0 3 verebilir
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Katiliyorum ama One UI 3 ü alacaksa android 11 sürumunude versinler.