cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20FE mi , Poco x3 mü yoksa xiaomi 11t mi?

(Topic created on: 06-10-2022 03:47 PM)
220 Views
mutsuzkullanıcıA51
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaslar merhaba sizce snapdragon 860 islemcili poco x3 pro mu? Yoksa mediatek dimensity 1200 islemcili  xiaomi 11t  mi                aslinda snapdragon bana daha cok güven veriyo daha güclü geliyo ki zaten öyle ama mediatek dimensity de yeni cikmis iyi optimize edilmis bir islemci ama bana güven vermiyo  cok kararsiz kaldim sizce mediateke güvenip mi 11t alsam mi  yada iksinide birakip samsungun yolundan s20fe mi alsam yorumlarinizi bekliyorum   iyi günler

13 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
ben olsam 11t alırdım samsung alacaksan da s21 serisine bak s21 ya da s21fe olabilir. 11t ois hariç şahane cihaz.
Galaxy A
herseyi iyi de biraz pahali kendi kendi kendime dusunuyom bi telefona 9 milyar para verilirmu diye kaçak ne kadara bulurum ve güncelleme atinca imei gidiyo diyolar
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Yurtdışı 5 6 ya bulursun. En kötü telefonlar bile 4 den başlıyor 9 vermek de çok ama yıllarca kullanmak istiyorsan vermen lazım.
Galaxy A
evet haklisiniz mi 11t de tek tedirgin oldugum konu islemci mediatek dimensity 1200 üzer mi sence?
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Hızına bakılırsa 860 865 den bile daha iyi işlemci hız olarak. Bence üzmez karar sizin.
canmnj
Active Level 6
Galaxy A
Redmi note 11 pro bence
0 Likes
İLKEŘ-M21
Active Level 7
Galaxy A
11t alırdım
0 Likes
Galaxy A
S20 fe ye hiç bulaşma sen git xiaomi al kardeşim gerek yok 2 cihaz da s20 feden iyi ikisinden birini al keyfine bak umarım bir daha samsung firmasına bulaşmazsın kötü bir marka çünkü 😊😃
0 Likes
20fe
Active Level 8
Galaxy A
X3 tam olarak nasıl s20fe den iyi?
0 Likes