cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe kamera sorunu

(Topic created on: 02-18-2023 05:28 PM)
57 Views
Mket42
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba benim gözlerim yeşil eskiden a31 kullanıyordum. Çok net bi şekilde göz rengim belli oluyordu s20 fe de çekince gözlerim siyah çıkıyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

Not : Fotoları aynı açıdan çektim.
3 Comments
Mket42
Active Level 2
Galaxy A
Samsung whatsappla iletişime geçtim smart tutorla bağlandılar kamera ayarlarını sıfırladılar falan ama sonuç aynı
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Galaxy A
Ön kamera kalitesi çok düşük maalesef ben de ön kameradam memnun değilim birde gündüz ışığın bol vurduğu bir alanda dene istersen
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung members> destek> hata raporları> uygun hata seçeneğini bulup tıklayın> sayfa içerisine cihazınız ile ilgili bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın.
Sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderin.
Rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin.
Hata raporunuza Samsung members uygulaması üzerinden yazılı mesaj atılarak yetkililer tarafından Bilgilendirme yapılacaktır.
Hata raporunuza bir ay içerisinde yanıt verilmez ise veya verilen yanıt sorununuz çözülmez ise şunu deneyin. Başka birinin de resmini çekin o kişilerin de göz rengini farklı gösteriyorsa Çekim esnasında aynı gözükmüyorsa Demek ki cihazda sorun olabilir ama diğer kişilerde çektiğiniz zaman fotoğraflarını göz renklerini doğru bir şekilde çekiyorsa cihazınızda sorun olmayabilir.
0 Likes