cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sıfırlama...

(Topic created on: 02-18-2024 10:45 AM)
139 Views
2022_A73
Active Level 8
Options
Galaxy A
Herkese merhaba;
Az önce yaani yaklaşık 1.5 saat önce cihazımı sıfırladım daha önce de yedekleme pc ye yapmıştım az önce de yedekledim ama güvenli klasör içindeki bütün her şey gitti şuan ne yapmalıyım ?
Sizce tekrar yedeklemelimiyim???
SAMSUNG KADAR REZİL BIR MARKA YOK...
7 Comments
kullaniciii
Active Level 9
Galaxy A
Sifirlamadan once samsung cloud ile yedekledinmi verileri yedekleseydin direk formattan sonra oturum açınca bildirim gelirdi.
0 Likes
srdr77
Active Level 9
Galaxy A
Samsung neden yedekliyorsun,googleye yedeklesene. Stabil ve güvenli.
0 Likes
2022_A73
Active Level 8
Galaxy A
Smart switch uygulaması üzerinden laptopa yedeklemistim şimdi de klasör deki bütün herseyi getiremiyorum ....
yk001
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba google ile tecrübem oldu. gugıl Ne stabil ne de güvenli. kendi WP sohbet yedeğim ve bir tanıdığımın fotoğraflarını ger getirmeye çalıştığımoldu yakın zamanda. fotoğrafların yedeklenme ayarı o tarihte açık olmasına rağmen belli bir zaman dilimine ait şeyler yoktu. Geri getirmeye calistigimda Kendi WP sohbet yedeğim de ortada yoktu
başka güvenli çözümler var
0 Likes
srdr77
Active Level 9
Galaxy A
WhatsApp google driwer yedekleyebilirsin. Ben çok memnunum.s22'den s22 ultraya çok güzel sorunsuzca geçiş yaptım yedeklemeler falan uygulamaların yüklenmesi hepsi ortalama 2 saat sürdü.
0 Likes
emrecanA21s
Active Level 7
Galaxy A
Güvenli klasör artık yedeklenmiyor samsung kaldırdı onu 2021den itibaren android 10dan sonra kaldırıldı sanırım güvenlik için
yk001
Active Level 8
Galaxy A
başka bir yedekleme hizmetine yedeklemekten yanayım
Syncthing, seafile, nextcloud, owncloud gibi
0 Likes