cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Süper hızlı şarj

(Topic created on: 12-03-2022 09:52 PM)
250 Views
SOUND18
Active Level 6
Options
Galaxy A

Samsung A53 5g telefonum şarja takıldığında ilkin süper hızlı şarj diyor 2 saniye süper hızlı şarj yazısı gidiyor sonra normal şarj yapıyor. Sorun hakkında bilgisi olan var mı?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy A
And.13 güncellemesi sonrasında öyle yazıyor, ama hızlı şarj ediyor.

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin!

View solution in context

8 Comments
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
Bu şekilde hata alıyorum Screenshot_20221203_220244_Gallery_1000006458_1670094164.jpgScreenshot_20221203_220246_Gallery_1000006459_1670094167.jpg
0 Likes
Solution
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy A
And.13 güncellemesi sonrasında öyle yazıyor, ama hızlı şarj ediyor.
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
30 dakika da 100 de 50 dolum diyor 1 saatte 100de 50 oldu
0 Likes
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
2.30 saatte şarj oluyor cihaz neresi süper hızlı bunun
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Katılıyorum. A52 den A53 e geçiş yaptım. orjinal 25w samsung şarj aleti kullanıyorum. A52 cihazıma göre yavaş şarj oluyor.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin!
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
Selam her sorunda cihaz sıfırlamak doğru değil. Hele benim gibi çok fazla veriniz varsa büyük problem cihaz sıfırlamak. Bu kronikleşmiş sorunların tespiti için geçerli. Bilginize
TheHeisenberg
Active Level 6
Galaxy A
Gördüğünüz üzere şarj süresinde bir değişme yok, rahat olabilirsiniz telefonunuz süper hızlı şarj ile şarj olmakta.