cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sözde Hızlı şarj

(Topic created on: 10-06-2022 02:00 PM)
261 Views
mehmet3535
Active Level 4
Options
Galaxy A
Samsung mühendislerine soruyorum hicmi düşünmediniz biz ne yapıyoruz diye.
Hızlı şarj ve normal şarj arasındaki devasa **bleep**😱😱😱

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmet3535,

Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Cyber猫
Active Level 7
Galaxy A
Ama ordaki istatistik net bilgi degil bence hicbir zaman ne hizli sarjda nede normal sarjda ama tabi duzenlenmesi lazim 🤔 yani erkende dolabilir gecte dolabilir 🌸Screenshot_20221006_141213_Samsung Members_1000003675_1665054743.jpg
Galaxy A
Mühendisler şunu bilerek bu işi yapıyor o yüzden mühendisler: Bataryanız ne kadar doluluğa yaklaşırsa o kadar kimyasal reaksiyon bataryayı zorlar o yüzden hızlı şarj asıl sizin şu an bulunduğunuz %61 şarjda çok işe yaramaz ama %0'dan takarsanız hızlı şarj daha az sürede şarj eder.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim telefonda öyle 25 watt takınca kablo şarjı yazıyor aynı 2 ci görsel yani hızlı şarj mı oluyor demek oluyor çok saçma
0 Likes
İbobay
Active Level 3
Galaxy A
Pil içindeki ham made önemli örneğin 120 wat pili şarj edersin pil ömrü 1 sene 2 amper edersin 4.5 yıl
0 Likes
Galaxy A
Hızlı şarj pili daha çabuk aşındırıyor.Benim işim yoksa her zaman normal şarjı kullanıyorum.
0 Likes
mehmet3535
Active Level 4
Galaxy A
A32 için ikisi arasında pek bi **bleep** yok 😃
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmet3535,

Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes