iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

SÜREKLİ KARŞILAŞTIĞIM KAMERA HATASI

(Konunun oluşturulma tarihi: 12-11-2020 09:51 PM)
autoprime
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Çözümünü bilen var mı ? Servise gönderirsem telefonsuz kalırım. Sınavlarım olduğu için bu dönemde telefona ihtiyacım var.

image

image

2 Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
plüton
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
kamera uygulamasına basın kamera verilerini silip tekrar deneyin isterseniz sorununuz düzelebilir members te interaktif kontrollerden kamera kontrolü yapabilir siniz

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Çözüm
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Ayarlar - Uygulamalar - Kamera - Depolama - Veriyi sil yapıp yeniden kontrol yapın. Sorun devam ediyorsa incelenmesi için hata raporu gönderin. Samsung Members - Yardım al - İnteraktif kontroller - Kamera bölümünden testte yapabilirsin. Duruma göre işlem gerekli derse yetkili servise kontrol ettirmelisin

7 Yorum
ducker
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A
bulunduğun bölgede servis varsa, tamiri yapılana kadar yedek telefon veriyorlar
TürkAyTheMühendis
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
virüsten dolayı verilmiyor
ducker
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Ben aldım pazartesi günü, kendim götürdüm servise, iki saat sonra da teslim aldım.
TürkAyTheMühendis
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
bana vermediler istedim ama virüsten dolayı veremiyoruz denildi
autoprime
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
maalesef yok :(
Çözüm
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Ayarlar - Uygulamalar - Kamera - Depolama - Veriyi sil yapıp yeniden kontrol yapın. Sorun devam ediyorsa incelenmesi için hata raporu gönderin. Samsung Members - Yardım al - İnteraktif kontroller - Kamera bölümünden testte yapabilirsin. Duruma göre işlem gerekli derse yetkili servise kontrol ettirmelisin

Çözüm
plüton
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
kamera uygulamasına basın kamera verilerini silip tekrar deneyin isterseniz sorununuz düzelebilir members te interaktif kontrollerden kamera kontrolü yapabilir siniz