cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Rezillik samsung

(Topic created on: 07-23-2021 11:39 AM)
72 Views
Galaxy_S10
Active Level 8
Options
Galaxy A

image

23 temmuz oldu ve halen hiç bir ülkede A10 için android 11 verilmedi bir sürü çalışanın var samsung bir güncellemeyi zamanında veremiyosun
12 Comments
Burak2316
Active Level 4
Galaxy A
Temmuz veya ağustosta verilmesi planlanıyor
Galaxy_S10
Active Level 8
Galaxy A
Evet öyle ama hep verilen tarihin sonuna bırakıyorlar mesela 7 temmuz 7 agustos diyorlar temmuzun ortasında vermiyorlar hep sona bırakıyolar android 10 dada böyle yaptılar
Burak2316
Active Level 4
Galaxy A
Eminimki bir sorun olmazsa ağustosta verilir
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
A10s 1temuz dediler 20temuzda geldi yani 19 20 gün olması gerekiyor size 27 temuz veya sorası gelebilir erken beklemeyin yaniScreenshot_20210720-102234_Software update.jpgScreenshot_20210720-102248_Software update.jpg
0 Likes
Galaxy A
Bende A10 kullanıyorum ve güncellemeyi bekliyorum ama bak şöyle düşün samsung testleri uzun tutuyor daha çok test yapıyorki telefon bozulmasın diye iphpnelara güncelleme geliyo anında bişeyler bozuluyor benim fikrim bu şimdi adam güncelleme verse telefonunda arıza çıksa adama günah olur hakkımızı yer adamlarda sıkıntı çıkmasın diye çok uğraşıyor o yüzden güncellemeler biraz geç geliyor
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Zamanında vermemesi gibi bir durum yok. Güncelleme 7 Temmuz-7 Ağustos tarihleri arasında gelecek. Daha vakit var.
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
J6 20 gün de Android 10 aldı a10s 19 günde geldi
0 Likes
mt27
Active Level 4
Galaxy A
Bende A10 kullaniyorum, Samsung bazi cihazlar icin güncellemeyi kesebilir A10 a android 11 gelmeyebilir, zamaninda j7 i kullanlaniyordum android 5 den 6 ya yukseldi 7 gelecek dediler ama samsug android 7 yi vermedi belki A10nada ayni sey olabilir pek güvenilmez samsunga
0 Likes
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Resmi listede A10 var. Güncelleme kesinlikle gelecektir. Merak etmeyin.
0 Likes