cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Rezalet rezalet rezalet

(Topic created on: 09-29-2020 04:26 PM)
83 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Telefonda cok oyun oynayan biri degilim ancak ara sira girdigim Call of duty mobile oyununu A70 cihazimla oynamak eziyetten baska bisey degil oyun eklentilerini indirip otomatik modda bile acsam 3 bilemedin 4 uncu oyunda siyab ekran ve yeniden baslatma orta sinifta islemci performansi rezalet marka degisimi en iyi tercih gibi duruyor

3 Comments
Solution
Çaydanlık
Active Level 5
Galaxy A

İndirilen uygulama kaynaklı bi durumdur. Başka Uygulamalarda da aynı sorunu yaşamıyosanız eğer uygulama yöneticisi ile görüşmeniz gerekiyo. Eğer bu siyah ekran sürekli karşınıza geliyorsa ürünü sıfırlayıp tekrar deneyin sorun devam ediyorsa hata raporu gönderin veya servisle iletişime geçebilirsiniz

QENZO
Active Level 6
Galaxy A
Kardeşim kusura bakma da A70 hiç öyle bir telefon deyil yani abartıyor gibi duruyosun.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
cok denedim uygulama kaynakli bir durum olsa esime aldigim A71 cihazinda da ayni seyle karsilasmam hard formati senede 4 kez atan bi adamim farkini neyle alakali oldugunu az cok anlayabiliyosun problem senin ulkende verilen cihazin kalitesi ki bunu samsungta kabul etti size tras cihazlar gonderiyoruz diye islemci optikizasyon konusunda yetersiz olan samsung uygulama kaynakli degil bu cok bariz samsung mu bir daha tovbe bu fiyat skalasinda ki diger orta segment cihazlarda boyle problemler yasanmiyor bunu sikayet amacli paylasmadim samsungun orta segment cihazlarindan randiman bekleyen alacak kisileri uyarmak amacli paylastim