iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Ram Plus özelligi A52'ye güncellemeyle geldi

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-07-2021 12:21 PM)
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A

Samsung'un RAM Plus özelliği en son güncellemeyle Galaxy A52'ye geldi

 
Samsung'un yazılımında en çok konuşulan yeni özelliklerden biri olan RAM Plus, yaklaşan One UI 4.0 güncellemesinden gelmiyor. Samsung'un birkaç hafta önce telefonlarına bıraktığı rastgele bir özellik. Galaxy A52s 5G, RAM Plus ile gelen ilk Samsung telefonuydu ve Samsung o zamandan beri yazılım güncellemeleri yoluyla diğer cihazlara getirdi.
 
Bu cihazlar arasında Galaxy A52 5G, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy S21 serisi bulunuyor ve bu hafta kullanıma sunulan Ekim güvenlik güncellemesi ile artık Galaxy A52'de mevcut . Diğer cihazlar gibi, Galaxy A52'deki RAM Plus da herhangi bir özelleştirilebilirliğe sahip değil – kalıcı olarak açık ve cihaza değiştirilemez bir 4GB sanal bellek ekliyor.
 
Samsung'a göre RAM Plus, dahili depolamayı sanal bellek olarak kullanarak uygulama performansını artırmaya yardımcı oluyor, ancak bunun henüz bir **bleep** yarattığını **bleep** etmedik. Tabii ki, bu gelecekte değişebilir. Samsung, RAM Plus'ı ileriye dönük cihazlarında standart bir özellik haline getiriyorsa, yalnızca bir hile olarak var olmak yerine deneyime gerçek bir katkısı olması daha iyi.
 
Geçen yıl piyasaya sürülen ve yakın zamanda yazılım güncellemesi alan bir Galaxy cihazınız varsa, Ayarlar » Pil ve cihaz bakımı » Hafıza menüsüne giderek RAM Plus özelliğinin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz . Değilse, gelecekte muhtemelen One UI 4.0 güncellemesiyle gelmesini bekleyin.
 
 
image
 
Kaynak: Sammobile Türkçe Çeviri
3 Yorum
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Daha ayrıntılı Ram Plus gelen cihazlar
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Ram-Plus/td-p/9753592
Aykut
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Çok iyi.
MeHmEt99
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Etkisini gördün mu
0 Övgü Puanı