cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Radyo uygulaması ekran kapanınca kapanıyor

(Topic created on: 07-18-2021 09:50 AM)
860 Views
selcuk76
Active Level 3
Options
Galaxy A

İyi günler. mobiroller üzerinden yapmış olduğum radyo uygulamam dinlerken ekran kapandıktan yaklaşık 30 sn sonra kendini durduruyor. Pil tasarruf modu kapalı. Veriyi sildim fakat sorun devam ediyor. Önce ki telefonum A8 idi onda da aynı sorun vardı. Uygulama yapımcısı ile görüştüğümde pil tasarruf modu ile alakalı olduğunu söylemişti. O zaman kapattığımda sorun çözülmüştü fakat A71 telefonumda çözemedim sorunu. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
black70
Active Level 5
Galaxy A
Arka planda çalışmasını engellemiş olabilirsiniz uygulamaya girip arka planda çalışmasına için verin

View solution in context

Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Gereken işlemlerin kontrolünü saglamışsın. Uygulama kaynaklı optimizasyonuyla ilgili bir durum olabilir. Uygulama kaynakli degil, telefon kaynakli oldugunu düşunuyorsan hata raporu gonderebilirsin.

View solution in context

3 Comments
Solution
black70
Active Level 5
Galaxy A
Arka planda çalışmasını engellemiş olabilirsiniz uygulamaya girip arka planda çalışmasına için verin
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Gereken işlemlerin kontrolünü saglamışsın. Uygulama kaynaklı optimizasyonuyla ilgili bir durum olabilir. Uygulama kaynakli degil, telefon kaynakli oldugunu düşunuyorsan hata raporu gonderebilirsin.
Galaxy A
Selamın aleyküm

Öncelikle uygulamanın uyku/derin uyku modunda olup olmadığına bakınız eğer uyku/derin uyku modundaysa çıkartınız
Sorununuz düzelecektir düzelmezse

Samsung members üzerinden hata raporu gönderiniz hata raporu göndermek için

Samsung members》Yardım alın》Hata raporları
0 Likes