cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

REZALET !

(Topic created on: 05-26-2021 04:25 PM)
249 Views
emirTR
Active Level 3
Options
Galaxy A

Güncelleme hizmeti konusunda samsung kadar rezil marka görmedim devam et kamplumbağa hızında güncelleme getirmeye!!!!! A11 için 25 Mayıs dediler geldi geçti şimdiki tarih 25 haziran lan o tarihe kadar bin tane telefon üretilir !!!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba emirTR,

Galaxy A11 cihazımız için yeni yazılımın, an itibariyle 25 Mayıs 2021 - 25 Haziran 2021 tarihleri arasında sunulması planlanmaktadır. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileri ki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
renonv
Active Level 5
Galaxy A
Hayır öyle demediler aslında 25Mayıs 25Haziran arasında gelicek dediler yani bu tarihler arasında gelicek ama hangi gün bilinmez belki erken geli belki geç.
emirTR
Active Level 3
Galaxy A
Merak etme kardeşim onlar haziranın sonunda getirirler güncellemeyi şaşırmam da !
renonv
Active Level 5
Galaxy A
Bencede öyle olucak.
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Bence bu kadar yargılamayın.
Bende Galaxy M11 kullanıyorum A11 kopyası resmen, Sadece batarya daha büyük, Güncel miyiz de 18 Mayıs 18 Haziran dendi ama bana 4 gün önce geldi. Doc Samsung Mobile da ise 13 mayıs ta yayınlandı yazıyor.
Ve telefon mükemmelleşti resmen. Hız baya arttı ve bataryası daha çok dayanıyor 1 tane bile hata yok şuanlık mükemmel. Gerçekten bayıldım bulanıklık efektleri de çok iyi.
Bugün yarın gelir muhtemelen ancak size gelme süresi de var, çok kalmadı merak etmeyin.
Lütfen her telefona aynı anda gelmediğini unutmayın.
Ayrıca çok büyük bir ihtimalle 25 hazirana kadar alacaksınız, ertelenme ihtimali çok düşük. Erken de gelebilir geçte şansına bağlı.
emirTR
Active Level 3
Galaxy A
Bence ertelendi Büyük ihtimal haziran da gelicek ! Ben Samsung'u seven ve savunan biriyim ama güncelleme konusunda benim için sınıfta kalıyor!
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Haklısınız ancak Samsung yinede iyi bence. Bakın Samsung'un tek sorunu zamanlama, onun dışında rakiplerinden önde bile bence. Yıllardır Samsung kullanıyorum sadece 1 kere güncellemenin hatasıyla karşılaştım zaten o hatayı da çözdüm zor da olsa, gönderi paylaşmıştım profilimde bakabilirsiniz 😂 😂
En azından uyduruk Xiaomi'nin iOS çakması MIUI arayüzünde ki gibi bug yok One UI'de. Apple gibi telefonları planlı eskitip yavaşlatığı ve aynı güncellemeyi yeni diye birden fazla sunduğu kanıtlanmadı Samsung'un. Düşünsenize daha geçen gün gördüm adamlar iPhone 11 i bile yavaşlatmış.
Huawei zaten ortada yok. Diğer uyduruk çinlileri söylemiyorum bile çöpten başka bişey değiller çok bilindik telefon markası yok zaten.
emirTR
Active Level 3
Galaxy A
Aynen tek sıkıntı zamanlama güncellemeleri hızlı yayınlasa hiçbir sıkıntı olmayacak yoksa samsung dünyada 1 numara zaten
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Evet aslına bakarsan Samsung'a rakip yok ancak olabilecek tek şirket Apple ama çok saçma politikaları var ve her zaman geriden geliyorlar, Bi telefona o kadar para vercem parmak izi olmayacak 60 Hz ekran O kadar para verip QHD değil de FHD kullanmanın mantığı ne, iPhone 12 Pro Max için dedim bunu. Hep geriden geliyorlar ve kullanıcıların gözünü mükemmel boyuyor Apple. Gerçekten kanan olabiliyor mu diye düşünüyorum da bizim insanımız abi epıl yhaa dediği için kanıyor.
emirTR
Active Level 3
Galaxy A
Zaten Apple gösteriş telefonu kardeşim adam asgari ücretle çalışır ama elinde İphone 11 vardır sırf zengin gösteriyor diye alıyor herkes