cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

RESİM İÇİNDE RESİM ÖZELLİĞİ - A70

(Topic created on: 01-04-2021 08:36 AM)
781 Views
MBÖ
Active Level 10
Options
Galaxy A

Hangi uygulama olursa olsun hepsinde bunu yapıyor.Full ekran bir video canlı yayın vs izleme esnasında birden ekran küçülüyor ve resim içinde resim özelliği çalışıp video ekranı, ana ekrana dönüp küçülüyor bunun yazılımsal bi sıkıntı olduğunu düşünüyorum bilgisi olan var mı başka samsung marka telefonlarda yaşayan var mı? Zamzung Bey bi bilgi verir misin?

10 Comments
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MBÖ,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Sorunun devamı halinde, incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​