cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

RESİM İÇİNDE RESİM ÖZELLİĞİ - A70

(Topic created on: 01-04-2021 12:43 AM)
1063 Views
MBÖ
Active Level 10
Options
Galaxy A

Hangi uygulama olursa olsun hepsinde bunu yapıyor.Full ekran bir video canlı yayın vs izleme esnasında birden ekran küçülüyor ve resim içinde resim özelliği çalışıp video ekranı, ana ekrana dönüp küçülüyor bunun yazılımsal bi sıkıntı olduğunu düşünüyorum bilgisi olan var mı başka samsung marka telefonlarda yaşayan var mı? Zamzung Bey bi bilgi verir misin?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MBÖ,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Sorunun devamı halinde, incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

10 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
youtube deki mini oynatıcı gibi ona benzer birşey galiba dediğiniz ?
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
aynen orta tuşa basınca youtube premium da arkada oynadığı özellik
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
zaten bütün uygulamalara resim içinde resim özelliği pip video oynatıcı özelliği ekleniyor.artik bütün uygulamalara gelecek.bundan ötürü rahatsizlik duyuyor isen uygulamanın bildirim kismindan ozel bildirimlerden resim içinde resim iznini kaldıracaksın örnek mesala ben netfilik ten gostereyim.

Screenshot_20210104-005959_Settings.jpg

MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
gardaş o sıkıntı değil süper özellik ona bişey demiyom durduk yere tam ekran izlerken küççülüyo ekran ekrana dokunmuyom otomatik mini oluyo
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
anladim dediğinizi pardon.tam ekrandan mini oynaticiya genelde home navigasyona basinca geçer.veya bir arama gelirse...ben bunları yapmadım cihaz kendi kendine yapıyor dersen dokunmatik ekrani test et veya a70 kullanicilarindan yorum gelecektir

MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
aynen basmadan oluyo testler full geçiyo. her güncelleme de oluyo bu. düzelmiyo yani düzeltilmiyo sanırım bilinmiyo sizlerde oluyo mu onu bilmiyorum
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
a serisinden a51 var o tür sorun yok.
navigasyona tuşa elim giderse veya birisi arayinca mini moda geçiyor.
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
aynen normalde öyle olması lazım ama hep dediğim gibi 😅
0 Likes
Galaxy A
telefonunuzu yeniden kapatıp başlatın belki düzelebilir 😇😇
0 Likes