cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pro kamera hkk.

(Topic created on: 03-30-2024 06:15 PM)
135 Views
KEMSA
Active Level 8
Options
Galaxy A

image

Arkadaşlar merhaba,
Eklediğim resimde de görüldüğü gibi pro kamerada enstantene zamanlama seçeneği var en uzun açık kalma süresi 10 saniye ben bunu daha uzun bir süre olarak kullanmak için örneğin 30 saniye veya sonsuz açık objektif gibi bir sürü araştırma yaptım bu şekilde bir kamera uygulaması bulamadım, denediklerimin içinde Google kamera go sürümü de mevcut ki bu hiç olmuyor zaten, ve ayrıca Google kameranın son sürümlerini de api 2 kilidi olduğundan dolayı yükleyemiyoruz ve
bulduklarımın hiçbirinde bu seçenek yok daha önce kullanmış olduğum kaybettiğim telefonumda bu gibi bir seçenek vardı pro modda 30 saniye ve diğer uzun pozlama seçeneklerinde sonsuz objektif açıklığı vardı böyle bir uygulama bilen arkadaşımız var mı ben birazcık profesyonel fotoğrafçılıkla ilgilendiğim için böyle bir kamera uygulamasına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar dileklerimle.
Saygılarımla.

7 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Hiper geçiş Bulunmaktayım Sizde Dediğiniz ayar benzeri Bulunmakta orada. 😊
0 Likes
KEMSA
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba hiper geçiş modunu inceledim çok yavaş bir çekim yapıyor ve hiper geçiş modunda bir saniyede kaç kare çekeceğini seçiyorsunuz onu inceledim ve denedim örneğin bir saniye içerisinde 30 kare 50 kare 100 kare veya 300 kare gibi çok hızlı çekip yavaş oynatıyor normal bir zamanlaması yok benim bahsetmiş olduğum sadece kendi zamanını kullanarak örneğin reklam şöyle basıyorsunuz deklanşör açık kalıyor istediğiniz kadar diğeri ise 30 saniyelik sürecin içerisinden 30 saniye veya altlarını seçebiliyorsunuz bu gece çekimlerinde çok büyük fayda sağlıyor diğer uygulama ise gece gökyüzü çekimlerinde fayda sağlıyor ekteki resim gibiIMG_20230807_230448_1000008025_1711812137.jpg
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen biliyorum Kullanımını. 😊
Sizin dediğiniz örneğe sadece o uyuyor o yüzden önerdim.

Dediğiniz Konu sanırsam Amca Edit ile olabilecek bir konu bildiğim bir kamera uygulaması desteklemiyor bunu. 👍
0 Likes
KEMSA
Active Level 8
Galaxy A
Evet hiçbir kamera uygulaması benim söylediklerimi desteklemiyor, ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum zihninize sağlık hayırlı akşamlar dilerim.
Saygılarımla.🙏
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Sizde hayırlı akşamlar. 😊
Cansınız.🙏
0 Likes
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy A
30 sn var bu uygulamada.Cevabı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.1711818298293.jpg1711818298381.jpg
0 Likes
KEMSA
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba,
Aynı kamerayı aradım ama bulamadım Galaxy store'da yok Google store'da yok, benim telefonumun modeli a34 bazı uygulamalar Galaxy store'da telefon modeline göre çıkıyor herkese aynı çıkmıyor ondan olabilir mi sizin telefonunuzun modeli nedir acaba
0 Likes