cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Prizde şarj olmuyor

(Topic created on: 01-02-2021 02:51 AM)
1372 Views
Samsung_SmAUCCG
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telofonumu A30s  orjinal şarj aletimle prize   takıyorum şarj almıyor adaptorünü çıkartıyorum kablo ile arabanın çakmaklığına takıyorum şarj alıyor benim şarjı adaptörüyle birlikte eşimin a21 s deniyorum adaptörü kablosu çalışıyor benim telofon prizde çalışmıyor Araba çakmaklığında ve bilgisayarda Şarj oluyor Eşimin telofonun şarj aletini denedim prizde Şarj yine olmuyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_SmAUCCG,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumu iletmek isterim. Cihazlarda yaşanan şarj olmama durumları, batarya, şarj soketi, şarj cihazı gibi farklı nedenlerden kaynaklanabilecek sorunlardır. Farklı bir şarj cihazı ile cihazınızı şarj etmeyi deneyiniz. Sorununuz aynı şekilde, farklı şarj cihazında da devam ediyorsa cihazınızı, yedek alarak en yakın Samsung Yetkili Servisine yönlendirmenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Şarj kablosunu değiştirip denediniz mi belki sadece veri aktarım kısmı çalışıyordur o sebepten bilgisayar gibi cihazlarda şarj ediyordur
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_SmAUCCG,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumu iletmek isterim. Cihazlarda yaşanan şarj olmama durumları, batarya, şarj soketi, şarj cihazı gibi farklı nedenlerden kaynaklanabilecek sorunlardır. Farklı bir şarj cihazı ile cihazınızı şarj etmeyi deneyiniz. Sorununuz aynı şekilde, farklı şarj cihazında da devam ediyorsa cihazınızı, yedek alarak en yakın Samsung Yetkili Servisine yönlendirmenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes