cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Pil koruma modu ekleme

(Topic created on: 09-15-2022 07:25 PM)
255 Views
ASBT
Active Level 4
Options
Galaxy A

Android 10 one ui 2.0 kullanıyorum pil koruma modunu (Şarj %85 olunca gücü kesen mod) bir şekilde cihazıma ekleye bilir miyim 

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Telefonunuzu veya tabletinizi %100 tamamen dolduğu zaman şarjdan çekmek daha sağlıklı Samsung Müşteri hizmetlerini Ben aramıştım onlara demiştim ki telefonlara %85 miktarına geldiği zaman şarjı sınırlar diye bir özellik geldi mobil cihazımızı %85 miktarında olduğu zaman mı şarjdan çekelim yoksa yüzde yüz tamamen dolduğu zaman mı şarjdan çekelim diye Onlara sormuştum müşteri hizmetleri de bana yüzde yüz tamamen dolduğu zaman cihazınızı şarjdan çekin demişlerdi Ben de size cihazınızı %100 doldurmanızı dolduktan sonra çekmenizi öneriyorum Ayrıca cihaz dolduktan sonra şarjda bekletmeyin
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Batarya uygulamaları kesebilir.Accubattery gibi. Ya da bixby routines var mı telefonda yoksa apk indirebilirsin. Rutin ekleyebilirsin.
ASBT
Active Level 4
Galaxy A
Bixby routines var dediginiz rutini nasıl ayarlaya bilirim
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Moderatörler %100 de iken şarjın otomatik kesildiğini söylemişti. Tam ayarını bulamadım ama eğer, pil yüzdesi %85 olunca ardından, hızlı şarj kapansın yapabilirsin mesela.

" Orijinal şarj aletleri, cihazın şarjı %100 olduktan sonra şarj etmeyi durduruyor."
ASBT
Active Level 4
Galaxy A
Öyle bir rutin bulamadım
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
%100 olunca otomatik kesiliyormuş şarj mod söylemişti ama şöyle bişey yapabilirsin iş görür.Screenshot_20220915-194319_Bixby Routines.jpg
0 Likes
ASBT
Active Level 4
Galaxy A
Hızlı şarj kapatma bende yok sürüm farklı herhalde
0 Likes
Avcı_S23U
Active Level 7
Galaxy A
direkt şarjdan çıkar. aynı olay. oradaki maksat 500 defa 0-100 arası yerine 1000 defa 0-85 aradı dolup daha fazla sürede aynınpili kullanma. sanırım bir pil ömrü maksimum 500 defa 0-100 arası dolum oluyor diye bazı insanlar asla şarjı 0a indirmeyip 100e kadar şarj etmiyor. yanlışım varsa düzeltin lütfen
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Yakinda gunceleme destegi bitecek sizin
0 Likes