cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pil Uyarısı ?

(Topic created on: 09-27-2020 09:01 AM)
899 Views
Sterilmikrop
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba;

Samsung a9 2018 cihazımda pil seviyesi %5 oldukdan sonra bildirim geliyor ekran kararıyor ve 10 saniye içersinde  şarj bağlantısı yapmadığım zaman telefonum kapanıyor ,beni erken uyarması için ne yapabilirim örneğin %15 şarj kaldığında beni uyarsa bende ona göre aksiyon alırım,pubg oynayanlar bilir tam oyunun en kritik zamanında şarj %5 uyarısı veriyor ve 10 saniye sonra telefon kapanıyor ,yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

8 Comments
alyx
Active Level 9
Galaxy A
Normalde uyarıyı vermesi gereken zaman %15'tir. Telefonunuzu Fabrika Ayarlarına döndürmeyi deneyin. Olmazsa canlı destek alın.
Sterilmikrop
Active Level 3
Galaxy A

Cihaz 2 yıldır bende 8,9,10, güncellemeler aldı,formatla alakası yok en az 30 sefer formatlandı,yanıtlarınız için teşekkür ederim,

0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Kardesim.
normalde %15 te uyarı verir.
2. si %5 uyarisi verdikten sonra hemen kapanmamasi lazim o 5 ile 3 dakika dayanabilirsiniz.
Ama yazilim hatasi olabilir
Samsung Members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak hata raporu göndere bas ve sorununuza uygun olan seçeneği seçip sorununuzu anlatıp gönderin.
(Hata raporuna en geç 1 hafta içerisinde yanıt verilmektedir)
Ve cihazınızi yeniden baslatın
sorun düzelecektir
sorun düzelmez ise telefonu ayarlar>genel yönetim>soforla>fabrika ayarlarina don yapiniz veriler gitmez sadece ayarlar sifirlanir.
sorun düzelecektir
Sterilmikrop
Active Level 3
Galaxy A

Teşekkürler

Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
rica ederim
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
bende de A9 var hem %15 hemde %5 uyarısı veriyor bide 10 saniye içinde kapanması biraz tuhaff
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
uzaktan erişim talebinde bulun
Sterilmikrop
Active Level 3
Galaxy A

Sanırım yanlış anlatdım 10 saniye içersinde kapanma olayı pubg oynarken hızla gidiyor,acaba oyun oynarken game louncher bildirimleri engellediği için %15 uyarısını atlayıp,%5 kıritik uyarısınımı veriyor ,normalde oyun oynamadığım zaman %15 bildirimi geliyordu sanırım tam hatırlamıyorum normal kullanımda pil okadar düşmedi hiç sadece pubg oynarken kendimi kaptırıyorum ve şarja takmayı unutuyorum,ama kesinlikle %15 uyarısı oyun oynarken gelmiyor,acil şekilde şarja takıyorum son %1 kala yetişiyorum,ışığı karartıyor ve % 5 olana kadar çimenlerde yatıyorum :-)pubg oynayanlar bilir 😉