cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Pil Sorunu...

(Topic created on: 10-19-2020 05:26 PM)
114 Views
SamsungAAA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Pilim günden güne berbat oluyor artık kendi kendine şarj tüketmesi 2 3 dakikada yüzde 1 şarj azalması artık şuna bi çare bulun sıkıldık böyle olacaksa keşke Apple alsaydım bu ne ya pili dışında her konuda üstün zaten bıktırdınız illallah ettirdiniz zaten bidaha almayız ama az buçuk bari bi düzeltin artık şu sorunları be

5 Comments
arızaa
Active Level 7
Galaxy A
apple alsan Çokmu iyi bataryası kullanma kardeşim alma sana zorlamı aldirdilar
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
zorla aldırmadılar zorla aldırdılar diyen yok ama sorunları da paşa paşa düzeltmek zorundalar kardeşim Apple pili iyi demedim zaten pili iyi diye bunları alıyoruz pil sorunu yaşayacaksak onu alırdık diyorum samsung avukatlığınız sorun yaşadığınız gün biter umarım
0 Likes
0x0001
Active Level 8
Galaxy A
Cihazınızı çok Sıcak Ortamlarda Tutuyor Olabilir Misiniz?
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
hayır malesef aldığımdan beri bu sorunu yaşıyorum yani şuan havalar serinledi ve sıcak zamanlarda da kullandım bi farkı yok ayrıca servise de gönderdim ki forumda böyle çok konu var görebilirsiniz yazılımsal bir sıkıntı var ama çözmeye yanlısı kimse yok
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SamsungAAA51,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD