cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pil Kullanımı

(Topic created on: 06-22-2021 04:41 PM)
257 Views
CagatayA51
Active Level 7
Options
Galaxy A
Özellikle Google Play hizmetleri ve WhatsApp niye bu kadar şarj içiyor anlamış değilim. Uygulama ile ilgili sıkıntı mı yoksa güncelleme mi beklemem gerekiyor? Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz? 

Toplam 1 buçuk saatlik ekran kullanımında bu kadar arka planda şarj içmesi çok fazla. 
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba CagatayA51,

İncelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Amaterasu2039
Active Level 6
Galaxy A
YouTube a Google play hizmetleri Samsung batery drain yaz
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ömerdeki sorun sende de mevcut

Kanka sende sıfır mı aldın A51 i
CagatayA51
Active Level 7
Galaxy A
2.el aldım ama 2 aylık
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Sıfır diyelim çok bir fârk yok
Galaxy A
Eyvahlar olsun benim sorunumun aynısı üzülerek söylüyorum biraz geçer diye bekledikten sonra servise göndereceksin film öyle ilerliyor ama sonu henüz belli değil filmin benim A51 servisten gelince belli olcak
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba CagatayA51,

İncelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes