iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Pil Durumunuzu Paylaşmanıza Gerek Yok

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-22-2022 09:38 AM)
_FVS_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A

Ortalama pil süreniz en az 6-7 saat ise normal daha fazla ekran süresi alıyorsanız çok iyi. Herkesin kullanımına, telefonuna göre değişkenlik gösterebilir. Bazı arkadaşlarımız günde 2-3 defa pil grafiklerini atıyorlar sizin yüzünüzden gerçekten yardıma ihtiyacı olan arkadaşların gönderileri altlarda kalıyor. Galaxy galeri gibi pil içinde ayrı bir seçenek olmalı.

Eğer pilinizi paylaşacaksanız %100'den %5'e kadar kullanıp öyle paylaşın. Daha pil dolmadan şarjdan çekip geri tekrar şarja takmışsınız pilim nasıl diye soruyorsunuz yada telefonu şarjdan çekmişsinşz daha kullanmamışsınız yine şarjım nasıl diye soruyorsunuz. Böyle pilinizin durumu anlaşılmaz.
11 Yorum
_FVS_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
İnşallah anlarlar ama pek de ümidim yok.
Matruska
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Yani anlamayan kisiler oluyor ben mesala cozemedim icin sorma geregi duyuyorum acikcasi , ama onlar gibu yapmiyorum , bu konudan daha baska konular ele alinmali bence forumda..
_FVS_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Arama bölümüne telefonunuzun modeli ile pil yazarsanız zaten çok sayıda gönderi bulabilirsiniz. Bizim milletin diğer yanlışı da "bundan daha önemli konuları çözmeleri gerek" , " herşey bitti de bu mu kaldı" gibi sözleri söylemeleri.
Matruska
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Evet forumda bundan daha onemli seyler de var ben anlamiyorum soruyorum yani sormam da dogal **bleep** bi skntı gormuyorum aama abartanlar oluyor orda haklisin mesala bana boyle laf sokmayin , anlamayan insanlar oluyor formu daha kullanamayanlar oluyor soruyorlardir kibarca uyari yapilsa boyle sorun olmaz iyi gunler size.
_FVS_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Ne laf sokması, sorununuzu yazmadan önce araştırın bulamazsanız öyle gönderi açarsanız. 2 dk'da adamı idama götürüyorsunuz.
note806
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Arkadaşlar cihazim galaxy note8 sarji az gidiyor günde 3 sefer şarj yiyor bataryayi serviste degistirsem düzen tutarmi acaba bilgi verirmisiniz
_FVS_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Bir nebzede olsa iyileşme olur.
SOUND18
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Forumda pil ekran donma şarj sorunu gibi gibi bölümler olmalı böylelikle yardıma ihtiyacı olan kişilere daha güzel çözüm sunmak mümkün olacak sanırım.
OverTheHorizon67
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Aynen