cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pazarlama stratejisinin saçmalığı

(Topic created on: 09-10-2023 04:19 PM)
177 Views
Turn
Active Level 4
Options
Galaxy A

Büyük marketlerde ve youtube kanallarında özellikle A54 cihazını inanılmaz öne çıkarıyorlar. İşin sıkıntısı bu telefonları s serisi ile karşılaştırıp s serisini kötülüyorlar nedir bu A serisi sevdası Samsung? çalışanlarına Amiral Gemisi cihaz dedittirecek, ve s serisini kötüleyecek kadar ne yapmış olabilirsin maaşlarına promosyon falan mı? Geçenlerde de bir youtube kanalında A54 için Amiral gemisi şöyle iyi böyle iyi evet a serisi içinde kendi halinde amiral gemisi olabilir ama s serisi ile kıyaslanmaz. Ben o hatayı bir kere yaptım A30 alarak. Son olarak Marketlerdeki ürün satış danışmanlarına itibar etmeyin ne alacaksanız kendiniz araştırın.

9 Comments
Galaxy A
Bugün a34 ile s20fe arasında kaldım ve a34 aldım abime çünkü satıcılar tutturmuş"s20fe eski,a34 yeni"diye.Abimi onlar ikna etti,bakalım umarım sorun çıkmaz.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yeniyse iyidir algısı var.
Ama S10 S9 serisi bile günümüz orta segment A serisinin en üst modelinden daha iyi
Turn
Active Level 4
Galaxy A
Aynen katılıyorum.
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy A
FE editionlar s serisi kıvamında telefonlar zaten değil. A serisinin bir tık üstüdur
0 Likes
Turn
Active Level 4
Galaxy A
Fe ler s serisinin en küçüğüdür fakat s serisidir. Ve A serisinin bi tık üstü değil çok üstüdür Fe bile olsa.
Galaxy A
A serisinden S21 FE'ye geçen biri olarak asla katılmıyorum.
Galaxy A
İnşallah,gerçi bütün ayarlarını ben yapacağım için içim rahat🙂
Turn
Active Level 4
Galaxy A
Sorun çıkmaz 2 sene sonra yavaşlama dışında
Turn
Active Level 4
Galaxy A
Sen kalkar bu en iyi telefon s serisinden bile iyi diye pazarlama stratejisi yaparsan bende senin yalandan pazarladığın ürünün aslında en iyisi olmadığını anlatırım isterse 100 bin tl olsun ben yine en iyisini söyleyeceğim fiyatı uygun diye güzelleme yapılmaz sırf şirket kâr etsin diye. Ki kullanıcılarda aldığı telefonu gerçekten iyi telefon aldım diye aldanıyo. Resmen tüketici kandırılıyo.
0 Likes