cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Parmak izi okuyucu

(Topic created on: 09-24-2021 10:17 AM)
210 Views
Dallas96
Active Level 2
Options
Galaxy A

Şu ana kadar parmak izi okuyucusu olarak en berbat telefon sakın almayın A32 diğer seriler nasıl bilemem. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Dallas96,

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members > Yardım alın > Tanılama > Parmak izi tanıması bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.

Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;
• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Galaxy A
Bana durumu anlatabilir misiniz?
Dallas96
Active Level 2
Galaxy A
Anlatılacak bir şey yok müşteri hizmetlerini bile aradım telefonu sıfırla düzelir dediler boş aynı. Parmak izi okuyucusu çok çok kötü geç açılmasını geçtim çoğu zaman okumuyor bile. Daha önce S7 kullanıcısı idim çok iyiydi ama A32 bir işe yaramıyor maalesef
Galaxy A
Parmak izi okuyucuda bir sorun var o zaman bi Samsung servisine verin.
0 Likes
a32kulanici
Active Level 5
Galaxy A
Bendede aynı sorun eski telim A31 bile daha hızlı açıyor
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Dallas96,

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members > Yardım alın > Tanılama > Parmak izi tanıması bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.

Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;
• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes