cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Parmak izi okumuyor

(Topic created on: 05-01-2021 10:11 AM)
135 Views
serser
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Merhabalar telefonum a70 aldigimdan beri parmak izi sensoru hata veriyor okumuyor son zamanlarda parmak izi  hic calismiyor yardimci olirsaniz sevinirim

3 Comments
FurkanKral
Active Level 6
Galaxy A
Samsungun Böyle Telefonlarda Oluyor Allah Yardımcın Olsun Şimdi Ben Hiç Böyle Şeylerden Anlamam Ya Teknik Servise Götürmeni Öneririm Yada Başkasından Bir Cevap Alacaksın Bekle Onlarda Olmazsa Teknik Servise Götür Bsnim Tavsiyem Böyle Çünkü Samsung Members Uygulamasında Çok Farklı Farklı Sorunlar Var Bende Bunların Çoğunu Bilmiyorum Allah Yardımcın Olsun Bence Teknik Servise Götür Olmazsa Benim Tavsiyem Böyle Hayırlı Ramazanlar
Buraak35
Active Level 3
Galaxy A
Parmak izi sensörü guncelleme yapıldı mı? Yapıldıysa hata devam diyorsa servise götürmelisin
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba serser,

 

Samsung Members > Yardım alın > İnteraktif kontroller > Parmak izleri bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.


Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;


• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

 

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...


Teşekkürler.
MOD