cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

PUBG 60 fps neden olamıyorum?

(Topic created on: 03-30-2021 10:29 PM)
363 Views
esmayazici
Active Level 2
Options
Galaxy A

Game luncherdan asla 60 fps gormedim hemde asla 40i bile görmedim cunku hic gecmedi başka bir uygulamadan 60 fps aldigim gozukuyor ama aslinda almiyor muyum anlamadım hangisine inanicam veya bir çozumu var mi?

Telefonum a50
9 Comments
esmayazici
Active Level 2
Galaxy A
böyle bakın

Screenshot_20210330-222114_PUBG MOBILE_33995.jpg

0 Likes
a20galaxy
Active Level 5
Galaxy A
Benim telefonum a20 ben bile 45 fps alıyorum a50 nasıl almaz şaşırdım açıkçası
0 Likes
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
M20 de bile 55 fps görebiliyorum 😂 A50 şaşırttı
0 Likes
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy A
Bende alamıyordum 40 fps veriyor normal oyun samsunglarda gfx yükleyip ayarlarını yapınca akıcı aşırı hd aşırı seçenekleri çıkıyor ve tam 60 fps veriyor 60 fps baya **bleep** ediyor akm ile 1vs 4 rahat atabilirsin yakın mesafe 👍
genelpatron
Active Level 6
Galaxy A
Ben de A50 kullanıyorum ve bugün aralıksız 1 saat kadar akıcı aşırıda oynadım 55 fps ten aşağı düşmedi bile. Format atmanızı öneririm.
0 Likes
mrcopper
Active Level 1
Galaxy A
bro game booster vs. uygulama kullaniyormusun
0 Likes
genelpatron
Active Level 6
Galaxy A
Game booster özel modunu seçip fps'i maksimuma çekiyorum. Grafik kalitesini de %80'e indiriyorum. Görüntü kalitesi düşmüyor ama fps artmış oluyor bu yöntemle.
mrcopper
Active Level 1
Galaxy A
yok aga yine fps düşüyor
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba esmayazici,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes