cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

PARMAK IZI kalibrasyon sorunu

(Topic created on: 07-29-2021 11:37 AM)
407 Views
Gulbeyaz
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonumun Cami kirildi ve parmak izi okumuyordu kirikken yaptırdıktan sonra parmak izi yapmaya çalıştım ama hata verdi bununla ilgili acil yardım bekliyorum..

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Bu yilin basinda gelen bir guncellemeyle Samsung parca degisiminde o parmak izi kalibrasyon hatasini koydu, 3.parti tamiri engellemek icin. Yetkili servisin yapmasi lazim. Eger yetkili servisten oyle geldiyse tekrar verin, onlarin duzeltmesi gerek.

View solution in context

Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Bu uygulama üzerinden interaktif kontrollerden parmak izi testi yapın sorun varsa en yakın yetkili servise götürün götürmeden önce birde bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Solution
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Bu yilin basinda gelen bir guncellemeyle Samsung parca degisiminde o parmak izi kalibrasyon hatasini koydu, 3.parti tamiri engellemek icin. Yetkili servisin yapmasi lazim. Eger yetkili servisten oyle geldiyse tekrar verin, onlarin duzeltmesi gerek.
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Bu uygulama üzerinden interaktif kontrollerden parmak izi testi yapın sorun varsa en yakın yetkili servise götürün götürmeden önce birde bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Yetkili servis ile iletişime geçmenizi öneririm

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/