cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

PİL

(Topic created on: 12-13-2020 05:41 PM)
64 Views
Saykle
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefonumdaki uygulamalarla alakasız olarak kullanım süresi de az olmasına rağmen son 1 aydır günlük pilim daha az süre gidiyor öncesine kıyasla daha az sürede %20 seviyelerine iniyor anlamsız bir durum telefona uygulama yükleme vb yapmadım bu süre içinde ayrıca birkaç tanesini de sildim ancak gereksiz yere pili çok hızlı tükeniyor yazılımsal birşey olabilir belki Samsung Galaxy A50 model telefon güncellemeleriyle düzeltilebilinirse çok hoş olur🙏🏽

3 Comments
emirs
Active Level 3
Galaxy A
ben de a50 kullanıyorum aynı sıkıntım var ve bi kaç kişide daha gördüm bunu muhtemelen yazılımsal en kısa sürede düzelir umarım
Saykle
Active Level 4
Galaxy A
Umuyorum... can sıkıyo çünki
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sykle,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD