cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Oyundan atma

(Topic created on: 08-14-2021 07:15 PM)
354 Views
Mehmetcankok
Active Level 2
Options
Galaxy A

Selamün aleyküm telefonum a21s 

2 gündür yaşadığım bir sorunu sizinle paylaşmak istiyorum. 
bir oyun indirdim ve oyuna girdiğimde giriş ekranı fln gelmeden oyundan atıyor kimse böyle bir sorun yaşadı mı ve yaşadıysanız nasıl düzeldi.
2 gündür aradığım video fln kalmadı bir türlü düzelmiyor lütfen biri yardımcı olsun.
6 Comments
Solution
Buraak35
Active Level 3
Galaxy A
Oyun global guncelleme alıp senin cihazın almadığı için versiyon sorunu yapıp oyunu kapatıyor, oyunu sil ve güncel kaynaktan tekrar indirmeyi deneyebilirsin.
0 Likes
Mehmetcankok
Active Level 2
Galaxy A
Bahsettiğim oyun call of duty önceden sorunsuz bir şekilde oynuyordum 2 gün önce yeniden yükleyip oynamak istedim, oyuna girmeden atıyor ve play storeden indirdim daha nasıl bir güncel kaynaktan indirebilirim. Benim telefonumun güncelleme alıp almamasıyla ne alakası var ve android 11 kullanıyorum
0 Likes
Solution
Buraak35
Active Level 3
Galaxy A
Senin telefonun değil oyun versiyon guncelleme almisdit eğer android kullanıyorsan apple store guncelleme atmıştır anladin? Yoksa wp den daha detaylı yazayım mi
0 Likes
Buraak35
Active Level 3
Galaxy A
Ayrıca 90 fps config falan varsa sil onlari
0 Likes
Mehmetcankok
Active Level 2
Galaxy A
Android kullanıyorum App store Güncelleme almış ise bunun benimle ne alakası var benim niye oyunum atıyor ki tam bir saçmalık ve config ne knk
0 Likes
Solution
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Yüklemiş olduğunuz oyunun verilerini silin veya temizleyin ve tekrar Oyuna girin bakın sorun düzeldi mi düzelmedi ise Samsung members uygulaması üzerinden hata raporu göndererek tüm sorunlarınızı yazın Ayrıca diğer uygulama ve oyunlarda da aynı sorun oluyor ise cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlama nızı öneriyorum �yi günler