Resolved! Solved

Original topic:

Oyun ├ľnerisi ­čÄ«­čĺą

(Topic created on: 04-10-2024 09:26 PM)
168 Views
faulty_codeTR
Active Level 3
Options
Galaxy A
G├Ânderimin tutaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum ya tutarsa? Koskoca store de milyarlarca offline yada online oyun aras─▒nda bir tane oynayacak oyun bulamazm─▒ bir insan arkada┼č genelde online oyunlardan yanay─▒m offline oyunlar genelde sarm─▒yor car simulator 2 diye bir oyun var o da bir m├╝ddet sonra sarm─▒yor cihaz sistem gereksinimlerim exynox 850 yani k├Ât├╝ bir i┼člemci 4GB Ram standart bir seviye yetersiz yani 60 fps sabit ald─▒─č─▒m tek oyun kafa topu 2 siz oynad─▒─č─▒n─▒z oyunlardan bana ├Ânerebilece─činiz varsa yard─▒mc─▒ olurmusunuz bu arada demeyi unuttum ┼čeker bayram─▒n─▒z ramazan bayram─▒n─▒z kutlu olsun­čą│­čą│­čą│

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
haklisin
Active Level 8
Galaxy A
Minecraft ─▒n Online Sunucular─▒nda oynayabilirsin. Chunkleri k─▒sarsan sabit 50-60 fps alirsin ( 4 gb ram MediaTek G99 i┼člemcili tabletimde 13 chunk 50 fps 5 chunk 60fps) egg wars falan oynars─▒n ama ben pvp istemiyorum dersen Hem T├╝rk Sunucusu olan Hemde E─členceli bi skyblock sunucusu olan ErilaNetwork de oynayabilirsin (erila network de ad─▒m haklisin7628 orda sunucunun en zengin 3. Kisisiyim ba┼člarsan bisiler veririz :d)

View solution in context

0 Likes
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
O i┼člemci k├Ât├╝ de─čil ama onu soyliyim ba┼čta sonra bus sim├╝lat├Âr ultimate g├╝zel mesela o olabilir

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Solution
haklisin
Active Level 8
Galaxy A
Minecraft ─▒n Online Sunucular─▒nda oynayabilirsin. Chunkleri k─▒sarsan sabit 50-60 fps alirsin ( 4 gb ram MediaTek G99 i┼člemcili tabletimde 13 chunk 50 fps 5 chunk 60fps) egg wars falan oynars─▒n ama ben pvp istemiyorum dersen Hem T├╝rk Sunucusu olan Hemde E─členceli bi skyblock sunucusu olan ErilaNetwork de oynayabilirsin (erila network de ad─▒m haklisin7628 orda sunucunun en zengin 3. Kisisiyim ba┼člarsan bisiler veririz :d)
0 Likes
faulty_codeTR
Active Level 3
Galaxy A
Y├╝klersem eklerim kral eyw adams─▒n da benim cihaz giri┼č segment kasar.
haklisin
Active Level 8
Galaxy A
Benimde giri┼č segment sorun ├ž─▒km─▒yor ya. Benim ki tab a9 ve Tabletimin i┼člemci ├žekirdeklerinin birka├ž─▒ bozuk yani o halde y├╝ksek fps aliyor
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
O i┼člemci k├Ât├╝ de─čil ama onu soyliyim ba┼čta sonra bus sim├╝lat├Âr ultimate g├╝zel mesela o olabilir
0 Likes
faulty_codeTR
Active Level 3
Galaxy A
Bus sim├╝lat├Âr ultimate ne kadar a─č─▒r haberin varm─▒ knk shshshsh.
0 Likes
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy A
my friend pedro ya bakabilirsin ba┼čta ├žok sinir ediyor ama al─▒┼č─▒nca ho┼čuna gidiyor
Seyit1234
Active Level 6
Galaxy A
Codmobile oyniyabilirsin