cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Oylama #1

(Topic created on: 07-11-2022 12:11 PM)
928 Views
ÖmerA54A51S9FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Evveeettt Members nerede kalmıştık. En oldlar bilir eskiden 5xOMERx4'ken yaptığım oynamaları. O zaman eskiye yeni bir bakış diyerek bu seriyi tekrar başlatıyor ve cihazları yeniden karıştırıyorum hadi geçelim oylamamıza ve savaşçılarımıza:

Galaxy A32:

image

Galaxy A51:

image

Eveeettt sizin için çok zor bir seçim olacak çünkü bu cihazlar birbirine aşırı yakın hatta birbirlerini yedikleri noktalar var. Kolay gelsin diyor ve kurallara geçiyorum: 

- Cihazları sadece işlemciye bakarak değerlendirme yasaktır. Ekran, batarya, kamera, donanım, yazılım, kullanılan malzeme, diğer özellikler... hepsini bir arada almanız gerekmektedir. 

- Exynos vs Snapdragon kavgası yasaktır. Yapanın oyu geçersiz kılınacaktır. Hatta sadexe o degil her türlü kavga yasaktır DM'den şey edebilirsiniz ama gönderi içinde yasak.

- Oylamayı kazanan cihaza oy veren herkes benden 10'ar beğeni kazanacaktır. 

Hadi kolay gelsin 🙂

Luna_
72 Comments
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy A
Ben A32 diyorum. Nedense A51 hoşuma gitmiyor.
Galaxy A
Katılımın için teşekkürler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A51 kullanmadığın için olabilir mi tabiki gitmez benimde a32 hoşuma gitmiyor a32 de kasma var sende kabullen artık
0 Likes
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy A
Ya tamam da, sevmiyorum kasıp kasmamasından bahsetmiyorum.
0 Likes
murata10sa13
Expert Level 1
Galaxy A
A32
Galaxy A
Katılımın için teşekkürler.
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Ben a32 diyorum çünkü a51 in tek artısı bence andorid 13 e kadar alması bide kamera mp değeri donanım olarak hız konusunda a51 olsa da diğer konularda a32 önce tekli ve çoklu çekirdek ve antutu ayrıca yük altında daha başarılı bir işlemci
0 Likes
Galaxy A
Ama A51'ij islemcisinde bir de şöyle bir artı var G80 için verilen maksimum video çekim desteği 1080p 60 fps 9611'e maksimum verilen ise 4K 120 FPS. Ha bi de arkada A32 önde sadece önden A51 biraz daha iyi. Katılım için teşekkürler bu arada.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aaa luna Ömermiş ben şok 😂😂😂
Galaxy A
Harbi mi 😂😂