cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Oylama #1

(Topic created on: 07-11-2022 12:23 PM)
136 Views
ÖmerA54A51S9FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Evveeettt Members nerede kalmıştık. En oldlar bilir eskiden 5xOMERx4'ken yaptığım oynamaları. O zaman eskiye yeni bir bakış diyerek bu seriyi tekrar başlatıyor ve cihazları yeniden karıştırıyorum hadi geçelim oylamamıza ve savaşçılarımıza:

Galaxy A32:

image

Galaxy A51:

image

Eveeettt sizin için çok zor bir seçim olacak çünkü bu cihazlar birbirine aşırı yakın hatta birbirlerini yedikleri noktalar var. Kolay gelsin diyor ve kurallara geçiyorum: 

- Cihazları sadece işlemciye bakarak değerlendirme yasaktır. Ekran, batarya, kamera, donanım, yazılım, kullanılan malzeme, diğer özellikler... hepsini bir arada almanız gerekmektedir. 

- Exynos vs Snapdragon kavgası yasaktır. Yapanın oyu geçersiz kılınacaktır. Hatta sadexe o degil her türlü kavga yasaktır DM'den şey edebilirsiniz ama gönderi içinde yasak.

- Oylamayı kazanan cihaza oy veren herkes benden 10'ar beğeni kazanacaktır. 

Hadi kolay gelsin 🙂

Luna_
72 Comments
UserEdited175
Active Level 7
Galaxy A
Bence A51 batarya harici alır
Galaxy A
Katılımın için teşekkürler.
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Eski konsept hayırlı olsun, 2020'deki gibi yine başkaları tarafından cılkının çıkmamasını diliyorum 😂

Batarya hariç A51 diyorum :)
Galaxy A
Aynen umarım yine eskisi gibi mahvolmaz. Bu arada teşekkürler. Hem katılımın hem de iyi dileklerin için.
Galaxy A
Ekran:A 32
Donanım:A 51
Kamera:A 51
Batarya:A 32
Daha Yeni:A 32
Güncelleme Desteği:-
Kutu içeriği:A 32
Benim tercihim a32
İyi bayramlar dilerim ömer😊😊
Galaxy A
Katılımın için teşekkürler ama şunu anlamadım. Kutu içeriğinde A32'de kulaklık çıkmıyorken A51'den çıkıyor. A32'nin kutusunda başka esktra bir şey mi var da kutudan puanı ona verdin merak etmedim değil açıkçası yani aynı kablo var aynı adaptör var.
Galaxy A
Ya kutudan kulaklık çıkmıyor haklısın ama o kulaklık pek kaliteli değil ama kabloda ve adaptörde benim duyduğum 15 watt kablo adaptör çıkıyor ben bu yönden verdim ama kablo veya adaptör farklı çıkabilir yinede a51 alınabilir rica ederim ne demek tekrardan hayırlı bayramlar dilerim😊😊
Galaxy A
Yani kaliteli değil ama yine de hiç yoktan iyi. Ayrıca ikisinde de 15W var yani değerlendirmeni doğru bilgiler kapsamında yapman gerekecektir.
Galaxy A
Hm peki dediğin doğru daha dikkatli yazarım neyse sağlık olsun😊