cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Orjinal samsung donanımları

(Topic created on: 11-17-2021 01:54 PM)
93 Views
xin_zhotr
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar telefonum  a51 kulaklığı orjinaldi beya kaliteliydi ben bi yapıp kulaklığı bozdum ikisinden ses gelmiyor orjinal aynı kulaklığı almak istedim fakat bulamadım başka markanın yaptığı aynı kulaklık var ama ben samsung'un yaptığı orjinal kulaklıktan almak istiyorum fakat samsung'un orjinal ürünlerini sattığı bi site filan yok nerden bulabilirim yoksa ayrı donanım satılmıyor mu?

11 Comments
Solution
Galaxy A
Cihazin garantisi varsa bozulan kulaklikla birlikte servise verin kulaklik degisimi yapilir
xin_zhotr
Active Level 3
Galaxy A
Abi şöyle diyim benim yüzümden bozulduğu için kulaklık değişimi yapılmaz
Galaxy A
Yapilir kardesim kendin bozdugunu soyleme calismiyor de ver servise benimde ayni oldu degistirdiler ustune yatmistim jak kismi ezilmisti goturdum bozulmus dedjm degistirdiler
xin_zhotr
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederimm
Galaxy A
Rica ederim
Galaxy A
Ucretsi bir sekilde kulaklik şarj aleti de garanti kapsamindadir 2 yil boyunca
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Shop.samsung sitesinde orjinal ürünler bulunuyor inceleyebilirsin. Samsung yetkili servisinden de destek alabilirsin.
https://shop.samsung.com/tr/
xin_zhotr
Active Level 3
Galaxy A
Abi o siteye bakmıştım en fazla 10 kulaklık var oda kablosuz filan kablolu 2 3 tane onlarda çok farklı
Galaxy A
Vatan bilgisayar dan alabilirsin orjinal samsung akg kulaklığı 3.5 mm girşli 150 tl 2 yıl garantili bende geçen hafta aldım kullanıyorum açıkçası hem malzeme ve ses kalitesi de gayet güzel almak istersen tavsiye ederim Screenshot_20211114-135633_Samsung Internet.jpg