cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Oneui 6 Şaka olmalı !

(Topic created on: 03-13-2024 12:04 PM)
420 Views
CGRZBN
Active Level 10
Options
Galaxy A
Ekim ayında dağıtmaya başladıkları Android 14 ve oneui 6 güncellemesini A72 cihazıma vermelerini bu ayın başına kadar (yaklaşık 6 ay) bekleyip inatla vermedikleri için ve başka bazı nedenlerden dolayı bu ayın başında iphone geçtim. A72 cihazını da kardeşime verdim. Mart ayının ortası da geldi süreç yedinci ayını tamamlamak üzere ve bugün A72'yi bi kontrol ediyim dedim tabi ki oneui 6 güncellemesi hala gelmemiş. Çok trajikomik.. Aşırı trajikomik.. Fazla trajikomik.. Allah sabır versin sevgili samsung kullanıcıları... 
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Güncel bi cihaz olsun olmasın bi ios güncellemesi dağıtacağı zaman bütün cihazlarına aynı anda veriyor. Tamam android tarafında durum biraz farklı ama bi güncellme 7 ay sonra hala verilmemiş olmaz ya.. bukadar olmaz yani
Galaxy A
Haklısın işte samsung çok iyi ama güncelleme konusunda berbatt
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Yani ben artık iphone kullanıyorum. Umarım bundan sonra kullanıcılarını biraz daha fazla düşünürler
Galaxy A
Umarım diyelim
Ben ios 17'yi hiç beğenmedim kurduguma pişman oldum
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
17.4 kurdun mu? Gayet iyi. Bence 17.3.1'de iyiydi ama
0 Likes
haklisin
Active Level 8
Galaxy A
Cihazım tab a9 en yeni samsung tableti yinede guncellemede alamadım. Rezillik.
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Tabletlerde durum farklı olsa da çok haklısın. Sonuçta en güncel en yeni çıkardığı tablet. Gerçekten çok saçma
haklisin
Active Level 8
Galaxy A
Apple 2019 da çıkan Iphone 11 e bile hala güncelleme veriyor bizim Samsung 7 ay önce çıkan cihaza güncelleme vermiyor komik gerçekten.
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Iphone 11'e güncelleme veriyor ve en güncel cihazıyla aynı anda veriyor. Gram gecikmede yok.. Bu yüzden en güncel iphone geçtim zaten
haklisin
Active Level 8
Galaxy A
Banada 2 sene sonra yeni telefon alacaklar o zaman kendime kesinlikle apple alacagim samsung den hayir gelcegi yok